Вівторок, 03 серпня 2021
Корисна інформація

Служба зайнятості сприяє в працевлаштуванні учасникам АТО

Служба зайнятості сприяє в працевлаштуванні учасникам АТО
Питання адаптації демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО на ринку праці залишається одним із першочергових у роботі центрів зайнятості.


"Учасники антитерористичної операції перебувають під нашою особливою увагою, – зазначив Олександр Сиромятнов, заступник директора Світловодського міськрайонного центру зайнятості. – Фахівці надають цим клієнтам адресну допомогу з урахуванням їх професійного досвіду, індивідуальних здібностей, здатності конкурувати на ринку праці. У кожному конкретному випадку ретельно відпрацьовуються всі можливі підходи до вирішення питання їхнього працевлаштування".


За словами Сиромятнова, в цьому плані центр зайнятості тісно взаємодіє з роботодавцями, іншими соціальними партнерами.

Наприклад, за сприяння міськрайонного центру зайнятості учасники АТО Вадим та Ігор, які в армії виконували обов'язки водія автотранспортних засобів, працевлаштовані водіями в ПАТ "Світловодське автотранспортне підприємство 13507"; Артем, маючи професію інженера-електронника, успішно працює регулювальником радіоелектронної апаратури та приладів у ТОВ "Олімп"; Роман отримав бажану роботу на новоствореному підприємстві – ТОВ "Світловодський маслосирзавод".

Сьогодні ці чоловіки мають можливість утримувати родини та з вірою та надією на мирне життя будують власні плани.

Н. Котова,
провідний фахівець з аналізу ринку праці відділу інформаційних систем
Світловодського міськрайонного центру зайнятостіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top