Неділя, 26 січня 2020

Правила коментування інформаційних матеріалів сайту "Світловодськ"

Реєстрацією на сайті Інтернет-видання "Світловодськ" Ви підтверджуєте свою згоду з загальноприйнятими правилами та нормами поведінки у соціальних мережах і берете на себе наступні зобов'язання:

1. У коментарях необхідно уникати образ, наклепів стосовно користувачів сайта і третіх осіб, а також нецензурних висловів (включно з натяками на вживання лексичних одиниць, що підпадають під це визначення).

2. У записах недопустимі пропаганда насильства, заклики до агресії, розпалювання воєнних та інших дій, заборонених Законодавством України.
Не допускаються дискримінація та образи за національною, расовою, статевою, соціальною й релігійною ознаками; погрози по відношенню до інших користувачів, конкретних осіб або організацій, ущемлення прав меншин, порушення прав неповнолітніх.

3. Забороняється публікація матеріалів порнографічного характеру.

4. Сторінки сайта не можна використовувати для розміщення компроматів і як інструменти інформаційної війни конкуруючих організацій або окремих осіб.

5. У реєстраційних іменах та логінах не слід використовувати елементи адрес сайтів, серверів, зареєстровані торговельні марки, реальні імена (прізвища) інших людей, а також елементи ненормативної лексики.

6. Забороняється будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей та всіх працівників Інтернет-видання "Світловодськ".

7. Забороняються висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

8. Забороняється застосування Caps Lock (виключно заглавних літер) при написанні повідомлень.

9. Забороняється будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

10. Недопустиме використання сайта для поширення інформації з елементами реклами суб’єктів господарювання, товарів чи послуг; інформації, що містить спам, є частиною акції, під час якої вміщується велика кількість коментарів з ідентичним або схожим змістом.

11. Профілі соціальної мережі "Facebook", які використовуються для коментування матеріалів сайту, проходять ретельну перевірку на "фейковість" (будь ласка, заповніть Ваш профіль повністю, додайте фото тощо). Адміністрація сайту залишає за собою право блокувати "фейкові" профілі соціальної мережі "Facebook" без додаткових попереджень та пояснень.

Наголошуємо, що коментарі із порушеннями будуть видалятися. Користувачів, які допускатимуть у своїх коментарях зазначені порушення, адміністрація сайту блокуватиме без додаткових попереджень та пояснень.

Адміністрація залишає за собою право вносити корективи та доповнення до правил комментування.


Жирним виділені пункти правил, які найчастіше порушуються.Top