Субота, 19 серпня 2017
Культура

Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя» Новина з фото

Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Вже багато років "Сорочинська ярмарка" збирає десятки тисяч гостей. Тут оживають герої романів Миколи Васильовича Гоголя, та й сам автор чинно походжає між ярмаркуючими, а баранцями та глечиками, які спеціально до цього, можна сказати, ярмаркового свята заздалегідь виготовляють гончарі Опішнього, та й, мабуть, усієї України мріє мати у своєму господарстві не одна сучасна господиня. Продають тут не лише усілякий крам, як і сотні років тому на ярмарках, а й шукають таланти. У рамках "Сорочинського ярмарку" 17-18 серпня відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Стежками Гоголя", організований Європейської молодіжною лігою, продюсерським центром "Golden Sound" та ПОВ "Національною всеукраїнською музичною спілкою".
Цього року наші земляки, підростаюче покоління Світловодська Даяна Коваленко та Михайло Кобилкін (на фото) взяли участь у фестивалі-конкурсі "Стежками Гоголя" та здобули перемогу. Михайло Кобилкін, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості, соліст ансамблю "Айскрім" (педагог Олена Куценко), учень молодої наставниці, професійного вокаліста ULI RUD здобув абсолютну перемогу, зайнявши перші місця у номінаціях "Вокальне мистецтво", жанр "Естрадний вокал" та "Оригінальне мистецтво" жанр "Художнє читання". Михайло виконав свої улюблені пісні "It’s my life" та "Я – українець", та прочитав мовою оригіналу вірш англійського поета і прозаїка Редьярда Кіплінга "If". Даяна Коваленко, учениця Спеціалізованої загальноосвітньої школи №7 зайняла третє місце у номінації "Оригінальне мистецтво", жанр "Художнє читання". Даяна прочитала "For my friends" та "Тобі, Україно", авторства Т. Смілянець.

"Звичайно, ми трошки перенервували, — діляться своїми враженнями діти. — Заходи такого масштабу дуже відповідальні. У конкурсі брали участь діти з Київської, Запорізької, Львівської областей, звичайно, з нашої рідної Кіровоградщини. Крім того, на ярмарок планували завітати близько 300 фольклорних колективів та ансамблів з усього світу. Уявіть, Шрі-Ланка, Індія, В’єтнам та багато інших – усі зібралися у Великих Сорочинцях! Ми просто не мали права виступати упівсили!".


Наші переможці та їхні батьки щиро вдячні меценатам — директору заводу залізобетонних виробів Михайлу Литвиненку та усім, хто побажав залишити свої імена у таємниці. Щиро дякуємо за підтримку та небайдужість, за те, що серед щоденних турбот та клопотів зуміли подарувати часточку своєї душі нашим дітям, та відкрили для них нові горизонти для розвитку та самовдосконалення.
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Наші переможці фестивалю-конкурсу «Стежками Гоголя»
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top