Четвер, 14 грудня 2017
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

Дві смерті на власівській КНС Новина з фото

Дві смерті на власівській КНС
Кажуть, на Трійцю й близько до води не можна наближатися. Але вода до загибелі двох власівців має лиш дотичне відношення — вони, машиністи селищної каналізаційно-насосної станції, задихнулися на робочому місці від отруйних випаровувань прийомного резервуару.
Про якісь конкретні висновки — поки працює комісія від Управління держпраці у Кіровоградській області — говорити зарано. А сталося таке… На ранок 19 червня машиністка 1962 р. н., готуючи КНС для передачі зміни, спустилася чистити решітку прийомного резервуару. Де і знепритомніла. Її змінник, 1950 р. н., прийшовши на об’єкт, зазирнувши униз резервуару, помітив лежачу на його долівці жінку. Вірогідно, він кинувся її рятувати. Та знепритомнів на східцях… Ближче до обіду працівник КП "Водограй", у чийому підпорядкуванні знаходиться ця КНС, випадково проходячи повз неї, побачив два велосипеди, що належали машиністам. Тому й вирішив поцікавитись: чому їх два, а не один… "Швидка" прибула за кілька хвилин. Чоловік був вже мертвий. У жінки ще теплилось життя — її було негайно доправлено до реанімаційного відділення Світловодської ЦРЛ. Але і її врятувати не вдалося — вона померла сьогодні.

Дві смерті на власівській КНС
Той самий резервуар

…Як заявив нам перший заступник начальника Управління держпраці Роман Зябліков, офіційних паперів про результати розтинів двох небіжчиків у даної комісії, яку очолює представник цього ж управління Галина Спіріна, поки що не надійшло. А от з інших більш-менш поінформованих джерел стало відомо, що причиною смертей машиністів стало отруєння сірководнем — газ, який утворюється при гнитті залишків рослинних і тваринних організмів і розкладі інших органічних речовин… З чим, м’яко кажучи, не вельми погоджуються місцеві жителі і депутат обласної ради від Іван Довбиш, зокрема. За словами облдепа, сірководень важчий за повітря, яким ми дихаємо. Відтак, жінка-машиністка, яка опинилась на долівці резервуару раніше за свого колегу, мала би померти набагато швидше за нього — унизу концентрація важкого сірководню була би значно вищою. Натомість все сталося з точністю до навпаки. Тому Довбиш і звернувся до комісії з проханням долучити до розслідування матеріали 11 сесії селради, яка відбулася (який збіг!) буквально за два дні до трагедії — 17 червня. А саме — матеріали, де обговорювались питання, пов’язані зі скиданням до селищних каналізаційних мереж і очисних споруд відходів виробництва тамтешнього гіганта харчопереробної промисловості.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top