Середа, 22 лютого 2017
Політика

Олесь Довгий: «Наповнюймо любов до Світловодська конкретним змістом!» Що мав на увазі депутат?

Олесь Довгий: «Наповнюймо любов до Світловодська конкретним змістом!» Що мав на увазі депутат?
Під час святкування 62-річниці Світловодська народний депутат України від нашого виборчого округу Олесь Довгий, звертаючись до містян зі сцени Літнього театру з привітанням, згадав про Проект з промовистою назвою — "Я люблю Світловодськ!"
Все ж таки, приємно констатувати, що словник української мови такий багатогранний. А саме — у сенсі, що таке "любов", а що таке "кохання". Кохання — це найкращі почуття до людини, з якою прагнеш прожити все життя, подовжуючи свій Рід. А от любити можна сонце, пору року тощо. А також — свою землю та людей, які на ній живуть… То що ж мав на увазі Олесь Станіславович, оповістивши про свій Проект, спитали ми безпосередньо у нього.

— Насправді, — відповів він, — ініціатива була започаткована ще минулого року у вигляді фотоконкурсу. Думаю, ви пам’ятаєте біл-борди з дітьми різних шкіл та міських активістів на фоні банерів "Я люблю Світловодськ". Основною метою проекту є, звичайно, інфраструктурний розвиток міста. Ідея проекту — згуртувати громаду навколо любові до рідного міста, розробити платформу, завдяки якій люди матимуть змогу ділитись власними думками та ідеями щодо того, як зробити Світловодськ комфортним і процвітаючим. Погодьтесь, людина, яка любить своє місто, не піде ламати гойдалку на дитячому майданчику, не буде розмальовувати стіни будинків, донесе сміття до урни, піде на суботник і прибере парк чи набережну, де будуть гратись її діти.

І знаєте, я надаю перевагу чіткій конкретиці, якщо я сказав, що сподіваюсь і чекаю звернень до моєї приймальні від світловодчан і, передовсім, молоді з пропозиціями, ідеями, готовими розробкам, то це означає, що всі вони будуть обов’язково розглянуті і вивчені. І я обіцяю, що докладу і своїх зусиль, і свого впливу аби вони втілились у життя.

— Пане Олесю, Світловодськ незабаром стане не лише конкретно окресленим Світловодськом — у світлі грядущої адміністративно-територіальної реформи, він має стати центром того, що зараз іменується Світловодським районом…

— У Проекті "Я люблю Світловодськ" врахована саме ця проекція. І задля цього вже дещо нами зроблено у взаємодії зі Світловодською райдержадміністрацією, яку очолює Сергій Сергійович Твердовський. Так, до Дня Світловодська нами спільно на міській набережній було встановлено зручні для відпочинку лавочки та урни для підтримання чистоти навколо з логотипом Проекту "Я люблю Світловодськ!"… У цьому я вбачаю саме той об’єднавчий символізм вашого запитання: набережна територіально належить Світловодському району, а проводять там своє дозвілля, фактично, світловодчани. Ще, як приклад: нещодавно мені вдалося залучити із держбюджету шість мільйонів гривень, які спрямовуються на реконструкцію Інфекційного відділення Світловодської ЦРЛ… Відділення, знов таки, знаходиться в нинішніх світловодських межах, а лікуються там ще і мешканці Світловодського району… Так, що "Я люблю Світловодськ!", як бачимо, має набагато ширшу географію. А відтак — набагато більші можливості.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top