Неділя, 20 серпня 2017
Політика

Олесь Довгий: «Наповнюймо любов до Світловодська конкретним змістом!» Що мав на увазі депутат?

Олесь Довгий: «Наповнюймо любов до Світловодська конкретним змістом!» Що мав на увазі депутат?
Під час святкування 62-річниці Світловодська народний депутат України від нашого виборчого округу Олесь Довгий, звертаючись до містян зі сцени Літнього театру з привітанням, згадав про Проект з промовистою назвою — "Я люблю Світловодськ!"
Все ж таки, приємно констатувати, що словник української мови такий багатогранний. А саме — у сенсі, що таке "любов", а що таке "кохання". Кохання — це найкращі почуття до людини, з якою прагнеш прожити все життя, подовжуючи свій Рід. А от любити можна сонце, пору року тощо. А також — свою землю та людей, які на ній живуть… То що ж мав на увазі Олесь Станіславович, оповістивши про свій Проект, спитали ми безпосередньо у нього.

— Насправді, — відповів він, — ініціатива була започаткована ще минулого року у вигляді фотоконкурсу. Думаю, ви пам’ятаєте біл-борди з дітьми різних шкіл та міських активістів на фоні банерів "Я люблю Світловодськ". Основною метою проекту є, звичайно, інфраструктурний розвиток міста. Ідея проекту — згуртувати громаду навколо любові до рідного міста, розробити платформу, завдяки якій люди матимуть змогу ділитись власними думками та ідеями щодо того, як зробити Світловодськ комфортним і процвітаючим. Погодьтесь, людина, яка любить своє місто, не піде ламати гойдалку на дитячому майданчику, не буде розмальовувати стіни будинків, донесе сміття до урни, піде на суботник і прибере парк чи набережну, де будуть гратись її діти.

І знаєте, я надаю перевагу чіткій конкретиці, якщо я сказав, що сподіваюсь і чекаю звернень до моєї приймальні від світловодчан і, передовсім, молоді з пропозиціями, ідеями, готовими розробкам, то це означає, що всі вони будуть обов’язково розглянуті і вивчені. І я обіцяю, що докладу і своїх зусиль, і свого впливу аби вони втілились у життя.

— Пане Олесю, Світловодськ незабаром стане не лише конкретно окресленим Світловодськом — у світлі грядущої адміністративно-територіальної реформи, він має стати центром того, що зараз іменується Світловодським районом…

— У Проекті "Я люблю Світловодськ" врахована саме ця проекція. І задля цього вже дещо нами зроблено у взаємодії зі Світловодською райдержадміністрацією, яку очолює Сергій Сергійович Твердовський. Так, до Дня Світловодська нами спільно на міській набережній було встановлено зручні для відпочинку лавочки та урни для підтримання чистоти навколо з логотипом Проекту "Я люблю Світловодськ!"… У цьому я вбачаю саме той об’єднавчий символізм вашого запитання: набережна територіально належить Світловодському району, а проводять там своє дозвілля, фактично, світловодчани. Ще, як приклад: нещодавно мені вдалося залучити із держбюджету шість мільйонів гривень, які спрямовуються на реконструкцію Інфекційного відділення Світловодської ЦРЛ… Відділення, знов таки, знаходиться в нинішніх світловодських межах, а лікуються там ще і мешканці Світловодського району… Так, що "Я люблю Світловодськ!", як бачимо, має набагато ширшу географію. А відтак — набагато більші можливості.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top