Вівторок, 25 липня 2017
Події

Громадська рада тепер не буде в опозиції до міської влади

25 грудня в депутатській кімнаті міськвиконкому під головуванням Михайла Касьянова відбулося останнє у 2015 році засідання Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі. Розглянули три питання.
Перше — довибори керівного складу ГР через зміну персонального представництва ради. Як відомо, 4 члена ГР так добре попрацювали в цьому дорадчому органу, що їх Світловодці обрали депутатами міської ради. А так як депутати не можуть бути в ГР, то їх місця зайняли інші представники громадських організацій. Так замість Надії Мальцевої заступником голови — секретарем ГР стала Тетяна Козярчук.

Також швидко впорались і з другим питанням: планом робот ГР на 2016 рік. Але остаточно його не затвердили. Вирішили, що ГР тепер не буде в опозиції до міської влади, до чого її підштовхувала попередня влада, яка майже повністю ігнорувала цей авторитетний дорадчий орган. І як тільки нинішні міські депутати, відкинувши свої вузько партійні інтереси, які аж ніяк не співпадають з надіями виборців, оберуть міському голові його заступників, ГР включить до цього плану пропозиції міської влади.

Третє питання було плановим: "Про надання медичної допомоги мешканцям Ревівського мікрорайону". Готував його член ГР і відомий патріот цього мікрорайону Іван Гуртовий. З його виступу, а також інформації головного лікаря Центру первинної медичної допомоги Людмили Шумейко стало ясно, що просто перенести розміщену в пристосованій трикімнатній квартирі "Амбулаторії №3" в прекрасне приміщення колишньої аптеки по вул. Ілліча, яка збанкрутувала, не вийде. Адже до приміщень, в яких розміщуються такі амбулаторії, діють досить жорсткі санітарні вимоги, на які потрібні значні кошти (називалась навіть цифра, понад 700 тис. грн.). Та, дякуючи Людмилі Шумейко, уже хоч проект реконструкції приміщення та експертизу зроблено, на що витрачено біля 40 тис. грн. Тепер черга за міськими депутатами, які будуть просто зобов’язані при черговому уточнені міського бюджету знайти відповідну суму та забезпечити 7 тисяч мешканців Ревівського мікрорайону так необхідною їм амбулаторією. Саме так і рекомендувала ГР поступити міському голові. Мешканці ж мікрорайону готові самі допомагати будівельникам, проводити суботники, тощо.

В "Різному" розглянули теж три питання. Рекомендували міському голові прибрати, нарешті, міське позорище — безкоштовну автостоянку під вікнами мерії та перенести її на майданчик до гаражів виконкому. Також рекомендували міському голові звернутися до Уряду, щоб відмінив рішення Ощадбанку "здирати" із мешканців, які платять квартплату, додаткових 10 грн. за так зване "касове обслуговування".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Вова Корд Сьогодні, 13:38
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Вова Корд-фото
  Зато освободившихся кирпичей хватит, чтоб все дороги в городе брусчаткой заложить
 • Засранетц Сьогодні, 11:42
  Друге життя гранітних плит, що відпадають від Палацу 2
  Засранетц-фото
  Не трудно представить, что будет, когда начнут разваливаться жилые дома (да-да, они не вечные без надлежащего ухода). Все упрется в сакральное "Коштiв немає".
 • Вова Корд 23 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Вова Корд-фото
  На днях, кстати, заметил примус, тор оживший какого-то хлопца на опеле. Кировоградцы обменяли на жип?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Оксана, такими комментариями мы ЗДЕСЬ ПРОЯСНЯЕМ СИТУАЦИЮ, чтобы люди знали на что и КОМУ они жертвуют свои средства. И теперь, когда люди почитают эти строки и (в том числе ваши комментарии ) думаю помощи будет гораздо больше, чем если бы их не было..
  Дисскусии и обсуждения могут быть весьма полезны, уважаемые дамы,поэтому иногда лучше говорить чем молчать.. Понятно это?
 • Интеллигентный человек 21 липня 2017
  Півторарічному Владиславу Гриневичу потрібна ваша допомога 2
  Интеллигентный человек-фото
  Добрый день. Не могу не задать следующий вопрос..: Родители ребёнка алкоголем не увлекаются? Не пьют, не курят, ведут здоровый образ жизни?
  Извините за вопрос.
 • ew2gi 17 липня 2017
  1967 рік, Обеліск Слави, Капсула часу — як привід згадати про хорошу людину 1
  ew2gi-фото
  У книги жизни нет черновика.
  Нельзя изъять оттуда ни абзаца.
  А если забывается строка,
  То жизнь пустою может оказаться.
  (с)
 • Voda 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Voda-фото
  Как раз хотел написать, но не было повода - в дополнение к автомобилям просьба к руководству полиции закупить по 15 гривен (или сколько там они щас стоят) УНИВЕРСАЛЬНЫЕ МАГНИТНЫЕ КЛЮЧИ ДЛЯ ПОДЪЕЗДОВ.
  а то вызываем ночью полицию (крики как будто убивают кого-то в соседнем подъезде), приезжает полиция часа в 2 ночи-и...звонит в домофон во все квартиры с просьбой открыть дверь. Пока заспанные жильцы. кто открыл, кто проигнорил, понять не могут-это прикол или и правду полиция. Я крикнул с балкона-ребят, у Вас ключей что-ли нет. Мне сказали, что я американских фильмов насмотрелся и "кто нам их купит, мля" - цитата.
  Так вот-пока Ваши опера ночью в случайном порядке набирают номера квартир в домофоне - кого-то убивают или скрываются с места преступления. Нельзя так, уважаемые. Не позорьтесь! раздайте ребятам ключи! Спросите в любой службе. которая этим занимается. У меня ключ универсальный, к моему дому и дому родителей (домофон, многоквартирный дом).

  п.с. может еще в квартиру. где когото убивают, в домофон будут звонить-типа откройте??? не позорьтесь!

  Повторю, может сумбурно написано: полицейские на вызов НЕ МОГУТ ПОПАСТЬ В ПОДЪЕЗД, кроме как позвонив в домофон.
 • ew2gi 16 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  ew2gi-фото
  Цитата: Zelik
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

  Саа, количество таких вряд-ли зависит от марки "играшки". От у нас в Минске гаёвые пыряют на бехах и крайслерал, а мудаков не убавляется. Шо не неделя-то здрасти столб, и хорошо если без жертв. А вообще б лучше какой автожир дали, бо дороги - мама дарагая)))
 • Zelik 15 липня 2017
  Світловодський відділ поліції отримав новий потужний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV 6
  Zelik-фото
  Да пускай он заряжается из любой дырки в стене, не понятно как это повлияет на присутствие пъяных водителей на дороге

Top