Четвер, 18 квітня 2024
Спорт

Світловодськ шахісти достойно виступили на Меморіалі Юхима Геллера

З 21 по 29 серпня в м. Одеса відбувся 11-й Міжнародний шаховий фестиваль "Меморіал Юхима Геллера", в якому взяли участь 112 шахістів, серед них – міжнародні майстри спорту, КМС та першорозрядники.

В результаті наполегливої боротьби титул чемпіона завоював міжнародний майстер спорту Роман Тисевич (м. Іллічівськ), який набрав 8 очок. На другому місці майстер спорту Георгій Содол з Одеси – 7 очок. Таку ж кількість очок набрав й майстер спорту Євгеній Стембуляк з Іллічівська, він став бронзовим призером.

Честь Кіровоградщини на турнірі захищали троє наших шахістів: Микола Мартиненко, який набрав 6,5 очок, розділивши 5-10 місця, перше серед ветеранів; Олександр Бендюк – 5 очок, розділив 32-47 місця; Вілорій Ушаков набрав 2,5 очок, посів 104 місце. Від Кіровограда виступив Віктор Ломакін – 6 очок, 15 місце, а його син Андрій Ломакін опинився на 54 місці.

Турнір пройшов на високому організаційному рівні. Усі переможці нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.