Вівторок, 19 лютого 2019
Свята

Світловодськ відзначив 68-у річницю визволення краю

Під час урочистого мітингу, що відбувся біля "Вічного вогню"Під час урочистого мітингу, що відбувся біля "Вічного вогню"3 грудня Світловодськ відзначає 68-у річницю визволення краю від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї дати, напередодні, 2 грудня, в нашому місті відбулась урочиста хода та мітинг біля пам’ятного знаку "Вічний вогонь" за участю представників влади міста і району, працівників управлінь виконавчого комітету, ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськості міста.
Саме 3 грудня 1943 року, в результаті кривавих боїв, від фашистів було звільнено місто Новогеоргіївськ та Новогеоргіївський район. Сьогодні це місто знаходиться на дні Кременчуцького водосховища, затоплене його водами, однак, пам’ять про героїв-визволителів живе в серцях вдячних нащадків, а Світловодськ, як гідний спадкоємець Новогеоргіївська, урочисто відзначає чергову річницю звільнення краю та низько схиляє голови перед героями.


Так, 2 грудня, під час урочистого мітингу, що відбувся біля "Вічного вогню", пам’ять про загиблих солдатів та офіцерів у битвах під час форсування Дніпра та визволення краю, було вшановано хвилиною мовчання, а до пам’ятного знаку покладено вінки та живі квіти.

Світловодськ відзначив 68-у річницю визволення краюВід імені міської виконавчої влади, до присутніх звернулась секретар Світловодської міської ради Зінаїда Климчук, яка нагадала про ті криваві і жорстокі бої, що тривали на нашій землі 68 років тому, низько вклонилась загиблим воїнам та щиро подякувала ветеранам:
"Шановні ветерани! Герої Великої Вітчизняної війни! Від сьогоднішнього покоління жителів нашого міста дозвольте засвідчити вам велику шану і глибоку повагу за ваш ратний подвиг. Ми горді тим, що ви зараз стоїте разом із нами. Від вас ми черпаємо натхнення і бажання не тільки жити, працювати але й боротися за наше краще життя".

Зберігати пам’ять про загиблих героїв закликав присутніх і голова міської спілки Союзу радянських офіцерів Володимир Корвяков. А ще – разом виховувати молоде покоління в повазі до старших та прищеплювати їм любов до рідної землі, яку необхідно любити та захищати.

Вшановуючи світловодських ветеранів, з нагоди свята, грамотами виконавчого комітету Світловодської міської ради було нагороджено учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні Василя Кошулька та Олександра Пономаря.

Олена Єрунова,
Ігор Котляров (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top