Четвер, 13 травня 2021
Свято

Від Путивля до Карпат славний шлях пройшов солдат

Від Путивля до Карпат славний шлях пройшов солдат
День партизанської слави — всенародне свято — збігається з 70-річницею початку боротьби з фашистськими загарбниками. Цього дня ми вшановуємо мужніх і безстрашних людей, які, перебуваючи в тилу ненависного ворога, чинили йому опір. Це була добровільна, високопатріотична боротьба народів за своє визволення.


Колиска партизанської слави — старовинний Путивль (Сумщина) і сивий спадщанський ліс — священні місця, що стали в роки війни партизанською вольницею, увійшовши в безсмертя разом із іменами народних месників, серед яких і наш земляк Андрій Калинович Цимбал, який пов'язав свою долю з бійцями славного партизанського об'єднання С. Ковпака.

За участь і виявлену відвагу у Німанському рейді А. Цимбалу присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Залишається він у наших серцях надзвичайно скромною і доброю людиною.

Проживає у нашому місті й колишній партизан Григорій Пантилейович Авраменко.

Складна, нелегка, але славна доля народних месників. Доблесні їх подвиги ми маємо завжди пам'ятати. Це вічно жива історична пам'ять, яка повинна вчити повазі до колишньої звитяги тих, хто віддав життя на фронті чи в глибокому ворожому тилу за наш сьогоднішній мирний день.

Хай свято Дня партизанської Слави не скінчиться у часі, передається майбутнім поколінням, аби вони зберегли у своїх серцях такі святі поняття, як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять.

Григорій Губський,
голова комітету інвалідів Великої Вітчизняної війниДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top