П’ятниця, 07 травня 2021
Корисна інформація

На контролі у податківців — виплата заробітної плати

На контролі у податківців — виплата заробітної платиНа особливому контролі податківців — питання соціального захисту населення. Йдеться про боротьбу з тіньовою зайнятістю населення, що дає людям гарантію державної підтримки при настанні пенсійного віку.
На сьогодні легалізації виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками — це завдання загальнонаціонального масштабу. Адже, нелегальна робота — це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні та здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок, отримання банківських кредитів тощо.


Проте, бажаючи збагатитися за будь-яку ціну, окремі працедавці свідомо ігнорують закони, не сплачуючи до бюджету у повному обсязі податок з доходів фізичних осіб. Деякі суб'єкти господарювання, розраховуючись з найманими працівниками, документально показують виплату мінімальної заробітної плати для мінімізації сплати податку з доходів фізичних осіб, чим позбавляють людину соціальної захищеності.

Шановні роботодавці! Памятайте, що саме від вашої сумлінності у сплаті податків залежить наповнення місцевого бюджету, з якого фінансуються соціальні програми. Дотримуйтеся вимог чинного трудового та податкового законодавства!

Світловодська ОДПІДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top