П’ятниця, 24 січня 2020
Події

"Добрада" у Херсоні

Учасники семінару (В. Погодаєв у візку, поряд з ним — Л. Ситник)Учасники семінару (В. Погодаєв у візку, поряд з ним — Л. Ситник)29-31 серпня у Херсоні, в рамках навчального модулю "Відкритий світ" Всеукраїнської програми Національної асамблеї інвалідів України "Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій", відбувся навчально-інформаційний тренінг "Ефективний PR", в якому взяли участь і члени Світловодського Центру активної соціально-психологічної реабілітації "Добрада" Людмила Ситник та Василь Погодаєв.
На семінар з’їхалися учасники з більшості областей. Заняття проводили регіональний представник у м. Херсон Олексій Ліпков, виконавчий директор НАІУ Наталія Скрипка та тренери: голова громадської організації ХОЦ "Успішна жінка" Олена Микитась та директор Транзитно-реінтеграційного Центру для потерпілих від торгівлі людьми Анжела Литвиненко.


З перших хвилин навчання встановилася легка та дружня атмосфера. Тренери блискуче виступали перед численною аудиторією. Розглядалися питання: "Громадська думка. Імідж. Етапи планування, стратегія, складові PR-кампанії. Медіа. Секрети великих ораторів. Прес-реліз. Реклама і маркетинг в Інтернет". Цікавий, професійний та доступний виклад, дав змогу швидко засвоїти матеріал. Так, з перших днів, учасники працювали в малих групах над практичними завданнями: "Ключові повідомлення. Планування PR кампанії. Виступ перед громадою. Прес-реліз".

…Навчальний час сплив непомітно, вечори учасники семінару проводили в теплій сонячній компанії, ділилися враженнями та досвідом. Були, також святкові моменти — 2-х колег вітали з днем народження, а з допомогою тренерів та нестримного бажання познайомитися з містом, влаштували, на декілька вільних годин, екскурсію по визначних пам’ятках, що значно покращило знання історії цього давнього українського міста… По закінченні всі учасники тренінгу отримали сертифікати та безцінні знання.

Людмила Ситник,
волонтер Центру "Добрада".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top