Середа, 22 січня 2020
Події

Іван Маліновський про парадокси мас-медійного питання

Іван МаліновськийІван МаліновськийПро окремі парадокси світловодського політикуму ми й спробували з’ясувати з Іваном Маліновським.


— Пане Іване, передовсім хочеться вас подякувати за принциповість вашої позиції щодо комунальних ЗМІ...

— Знаєте, не треба мене дякувати, а то читач подумає, що я лобіюю ваші інтереси.

— Тож, і що тут поганого? Он комісія, що перевіряла ЗМІ, радить же міському голові припинити діяльність Студії "41 канал" та укласти договір з ТРК "Веселка" на висвітлення роботи "білого дому", бо ж членом комісії була депутатка, вона ж хазяйка "Веселки" Альона Гуртова. От оце — лобіювання! А вам який інтерес?

— У мене один інтерес — виправдати довіру своїх виборців. Щоб не тринькались їхні гроші хтозна куди, і щоб через це не закривали наприкінці року освітні і культурологічні установи.

— От і поясніть нам, відтак, хоча б частині ваших виборців, оцей парадокс мас-медійного питання: всі — і влада, і опозиція — вкрай незадоволені роботою та затратністю комунальних ЗМІ. Але відпускати їх у "вільне плавання", як ви кажете, ні перші, ні другі не палають бажанням. Чому?

— Я думаю так... Влада хоче мати підлеглі ЗМІ, щоб піарити себе з усіх боків і не допускати критики на свою адресу. А опозиція думає, що колись і вона стане владою і ці комунальні ЗМІ будуть уже у неї в "кишені" — от так вони й чергуються одне за одним. І не спливає їм на думку, що вони роблять самі собі "ведмежу послугу". Скажіть, чи повірить звичайна людина хвальбі на адресу якого-небудь посадовця чи партійця, чия партія при владі, коли її тиражуватимуть такі ЗМІ, як "Світловодськ вечірній", "41 канал" чи місцеве радіо, зарплата яких залежить від голови чи секретаря? Відповідь очевидна...

Столичні політики давно вже це зрозуміли і наввипередки пнуться "засвітитись" на сторінках та в ефірі саме недержавних ЗМІ, а не у якомусь там "Урядовому кур’єрі" чи "Голосі України".

Я ще раз повторюю: ЗМІ, що "харчуються" з бюджету — показник слабкої, невпевненої у собі влади! Тепер-то вам зрозуміло, чому більшість моїх колег так поверхово сприйняла отой весь бедлам в комунальних ЗМІ, який виявила перевірка?

Віталій АСАУЛЕНКОДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • порядковий

 • 6 серпня 2011 11:03
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Не хвилюйтеся, пане Іване, всі люди знають, що комунальні ЗМІ вихваляють лише владу, цьому вже давно ніхто не вірить. І як би не прикривали "верхи" наприклад Павленка директора 41 каналу від того він поряднішим не стане. Цим влада лише показує свою неспроможність та корумпованість. Ось побачите він ще стане отим директором над директорами. Такі плазуни дуже вигідні. А щодо передачі бюджетних коштів "Веселці" теж питання спірне. Знову ж таки кошти бюджетні чи стане вона гризти руку, яка кинула шмат хліба? Тож і не зрозуміла ваша позиція: одних у вільне плавання, а депутатці бюджетну копійчину. Лобі попахує.
 • Нравится
 • 0
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Від Івана Маліновського не "попахує", а тхне зацікавленістю в Веселці і підтримці колеги-депутата А. Гуртової. Цікаво те, що про так звану "реорганізацію" говорять найбільше ті, хто сам не чистий на руку. Наприклад, депутат М.Сопільняк, який звільнений з посадм заст. голови райдержадміністрації за корупційні діяння і який має судимість за корупцію, той же І.Маліновський, над яким висіла карна справа за розкрадання майна, під час його роботи директором "Славутича". Чому вони так бояться "непорядних плазунів" в комунальних ЗМІ?
 • Нравится
 • 0
 • ugrumiy

 • 24 серпня 2011 10:33
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Шановні,вже не перше скликання депутати намагаються "допомогти" своїм ЗМІ.Під час виборів обіцяють посприяти у вирішенні питань, а потім забувають. Сьогодні Маліновський і Сопільняк,і решта подібних, до речі, людей з досить сумнівною репутацією керівників,критикують інших, що виглядає, м'яко кажучи,"потєшно".
А своє ТВ місто давно втратило! Нема "41-го".І те, що фінансували цілий рік те, чого нема - самі винні. До речі, що зробили для того, щоб свое телебачення місто мало? Нічого.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top