Середа, 18 жовтня 2017
Влада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська радаНезрозуміла і невизначена ситуація з двома паралельно діючими Громадськими радами міста, врешті-решт, має розрішитись — принаймні "за" створення нової подібної організації, яка б об'єднувала найпрогресивніших та найбільш активних представників громади нашого міста та сприяла консолідації зусиль, проголосувала більшість керівників громадських організацій Світловодська.
Рішення, яке має-таки поставити крапку в історії "про дві ради", було прийняте на розширеному засіданні громадських організацій міста, що відбулось в кабінеті міського голови 23 червня.
Думка про те, що Громадська рада має бути консолідуючим органом для громади Світловодська — стала провідною під час його проведення. Так, звертаючись до присутніх, Юрій Котенко зазначив:
"Я готовий до співпраці, але я проти того протистояння, яке існувало до цього часу. Громадські організації міста мають проводити спільні зустрічі. Ми не будемо віддавати перевагу тому чи іншому лідеру — ми будемо прислухатись до кожного."
Таку позицію міського голови підтримали усі присутні, що ж стосується дати проведення виборів до складу нової Громадської ради міста — її вирішили визначити в робочому порядку.

Однак, окрім обговорення формату співпраці виконавчого комітету з громадськістю міста, на нараді обговорювались і інші, не менш цікаві питання. Так, за пропозицією голови "Ради української інтелігенції" Олени Макковій, було прийнято рішення про участь Світловодська у спільному українсько-польському проекті "Прозора Україна", який передбачає проведення навчання та тренінгів щодо прозорості діяльності органів місцевого самоврядування.

Та найбільш цікавою темою зустрічі стало питання реформування ЖКГ міста. Як заявив Юрій Котенко, влада сьогодні має серйозний намір провести реорганізацію галузі та врешті навести лад у житлово-комунальному господарстві міста:
"Найважливіше питання, яке ставили світловодці в період передвиборчої компанії — це питання реформування ЖКГ. Звичайно, це величезна, кропітка і відповідальна робота, але ми повинні зробити те, що не вдавалось нашим попередникам, навіть попри той опір, який ми наразі відчуваємо".

Наразі виконавчою владою розробляється низка заходів, спрямована на реформування ЖКГ, одним із яких є створення комісії, що буде перевіряти діяльність житлово-комунальних підприємств:
"Обов'язково буде проведена перевірка ЖЕКів, в т. ч. що стосується утворення тарифів, результати якої буде оприлюднено."
На думку світловодського мера, в результаті проведеного реформування в місті має лишитись усього два приватних ЖЕКа, обраних на конкурсних засадах, однак, міський голова наголосив, що це лише попередні плани, а до моменту реалізації наміченого, послуги світловодцям будуть надавати існуючі підприємства. Присутні на зустрічі представники громадських організацій схвально сприйняли подібну інформацію та підтримали ініціативу міського голови своїм голосуванням, а Юрій Котенко, в свою чергу, заспокоїв світловодців, що і в цей, перехідний період вони не залишаться без виконавців послуг:
"До тих пір, поки ми не визначимось по конкурсу і не буде визначено виконавців — ми на реорганізацію не підемо. Місто не залишиться без виконавців послуг."


В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада


Олена ЄРУНОВА
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Вот вот! Одна сплошная пенсия! Но на счет того, что вопросы не те, я не согласна. Пусть делают с ЖКХ что хотят, но население должно обслуживаться на должном уровне.


и вообще... мне так нравится))) "міський голова" ездит в общественном транспорте (наверное пытается выдавить жалость, мол не только у вас, дорогие, денег нет, но и у меня тоже. Вот приходится в обычных маршрутках колесить). Зато "секретар міської ради" демонстративно напялила две золотые цепочки.... Дурной тон, Зинаида Николаевна!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top