Четвер, 13 травня 2021
Влада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська радаНезрозуміла і невизначена ситуація з двома паралельно діючими Громадськими радами міста, врешті-решт, має розрішитись — принаймні "за" створення нової подібної організації, яка б об'єднувала найпрогресивніших та найбільш активних представників громади нашого міста та сприяла консолідації зусиль, проголосувала більшість керівників громадських організацій Світловодська.
Рішення, яке має-таки поставити крапку в історії "про дві ради", було прийняте на розширеному засіданні громадських організацій міста, що відбулось в кабінеті міського голови 23 червня.


Думка про те, що Громадська рада має бути консолідуючим органом для громади Світловодська — стала провідною під час його проведення. Так, звертаючись до присутніх, Юрій Котенко зазначив:
"Я готовий до співпраці, але я проти того протистояння, яке існувало до цього часу. Громадські організації міста мають проводити спільні зустрічі. Ми не будемо віддавати перевагу тому чи іншому лідеру — ми будемо прислухатись до кожного."
Таку позицію міського голови підтримали усі присутні, що ж стосується дати проведення виборів до складу нової Громадської ради міста — її вирішили визначити в робочому порядку.

Однак, окрім обговорення формату співпраці виконавчого комітету з громадськістю міста, на нараді обговорювались і інші, не менш цікаві питання. Так, за пропозицією голови "Ради української інтелігенції" Олени Макковій, було прийнято рішення про участь Світловодська у спільному українсько-польському проекті "Прозора Україна", який передбачає проведення навчання та тренінгів щодо прозорості діяльності органів місцевого самоврядування.

Та найбільш цікавою темою зустрічі стало питання реформування ЖКГ міста. Як заявив Юрій Котенко, влада сьогодні має серйозний намір провести реорганізацію галузі та врешті навести лад у житлово-комунальному господарстві міста:
"Найважливіше питання, яке ставили світловодці в період передвиборчої компанії — це питання реформування ЖКГ. Звичайно, це величезна, кропітка і відповідальна робота, але ми повинні зробити те, що не вдавалось нашим попередникам, навіть попри той опір, який ми наразі відчуваємо".

Наразі виконавчою владою розробляється низка заходів, спрямована на реформування ЖКГ, одним із яких є створення комісії, що буде перевіряти діяльність житлово-комунальних підприємств:
"Обов'язково буде проведена перевірка ЖЕКів, в т. ч. що стосується утворення тарифів, результати якої буде оприлюднено."
На думку світловодського мера, в результаті проведеного реформування в місті має лишитись усього два приватних ЖЕКа, обраних на конкурсних засадах, однак, міський голова наголосив, що це лише попередні плани, а до моменту реалізації наміченого, послуги світловодцям будуть надавати існуючі підприємства. Присутні на зустрічі представники громадських організацій схвально сприйняли подібну інформацію та підтримали ініціативу міського голови своїм голосуванням, а Юрій Котенко, в свою чергу, заспокоїв світловодців, що і в цей, перехідний період вони не залишаться без виконавців послуг:
"До тих пір, поки ми не визначимось по конкурсу і не буде визначено виконавців — ми на реорганізацію не підемо. Місто не залишиться без виконавців послуг."


В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада

В місті буде нова Громадська рада


Олена ЄРУНОВАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Вот вот! Одна сплошная пенсия! Но на счет того, что вопросы не те, я не согласна. Пусть делают с ЖКХ что хотят, но население должно обслуживаться на должном уровне.


и вообще... мне так нравится))) "міський голова" ездит в общественном транспорте (наверное пытается выдавить жалость, мол не только у вас, дорогие, денег нет, но и у меня тоже. Вот приходится в обычных маршрутках колесить). Зато "секретар міської ради" демонстративно напялила две золотые цепочки.... Дурной тон, Зинаида Николаевна!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top