Субота, 20 квітня 2024
Спорт

Ігор Довгий та Юрій Гончаренко повернулися з перемогою

Ігор Довгий та Юрій Гончаренко повернулися з перемогою21 травня в Чернівцях стартував перший етап змагань з авторалі серед людей з обмеженими фізичними можливостями "Буковинські Карпати". А 28 травня в Києві проходив другий етап змагань вже під назвою "Каштани Київщини".
На спортивний захід з’їхалися 47 екіпажів з ближнього та дальнього зарубіжжя. Наше місто представляли Ігор Довгий та Юрій Гончаренко зі спортивного автоклубу "Віраж".

Загальна дистанція маршруту становила 350 км, розділених на 8 етапів, включаючи 1-швидкісну трасу та слалом. Переможців визначали у трьох групах, розподілених за класами автомобілів.

Виконавши намічену програму, переможців було нагороджено кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками. Приємно відзначити, що серед переможців були і Світловодські спортсмени. Юрій Гончаренко зайняв І місце в класі та І місце в абсолютному заліку. Ігор Довгий також зайняв І місце в класі та ІІ місце в абсолютному заліку.

Всі учасники мали можливість гарно відпочити під час екскурсій та концертних програм.

Ігор та Юрій дякують фірму "Фіджо" та підприємство "Королівський смак" за надану спонсорську допомогу для участі в міжнародних змаганнях.