Середа, 29 січня 2020
Свято

Соцзахист до Дня перемоги

Начальниця міського Управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Олена БалюкНачальниця міського Управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Олена БалюкНачальниця міського Управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Олена Балюк запевняє: жоден ветеран, причетний до ВВВ і до інших воєнних конфліктів, не залишився без уваги.
Наближається 9 травня... До цієї дати в УПСЗН, повідомила його начальниця Олена Балюк, прийнято підбивати проміжні підсумки своєї роботи.


Адже ветерани, які так чи інакше пов’язані з ІІ-ю Світовою війною, є для управління найшановнішою категорією. І УПСЗН, за словами пані Балюк, доклало всіх зусиль аби забезпечити 100-відсоткову виплату цим людям та ветеранам збройних конфліктів на території інших держав грошових виплат до Дня перемоги згідно Постанови КМ від 11 квітня поточного року.

Так, ветерани, учасники, інваліди ВВВ та члени сімей загиблих фронтовиків — всього у місті, згідно списків Пенсійного фонду та військкомату, налічується таких 2471 людина — вже отримали грошову допомогу до 9 травня на загальну суму 559,7 тисяч гривень. Також 194,1 тисячу гривень допомоги вже отримали і 426 осіб із числа учасників воєнних конфліктів до і після ВВВ.

Окрім цього начальниця УПСЗН вважає дієвою турботою за ветеранами обласну акцію "Зірка пам’яті", яка проводиться вже другий рік поспіль. Благородна місія акції, говорить пані Балюк, поширюється на ветеранів ВВВ, які брали безпосередню участь у бойових діях на фронтах Великої Вітчизняної — у Світловодську таких 153 людини... Згідно умов "Зірки пам’яті", за кожною із них закріплено по представникові соцзахисту, виконкому, медичної установи, депутатського корпусу міста та бізнесу. Ветеран-фронтовик, у разі якоїсь потреби може зв’язатися з кимсь із них напряму, або з усіма разом. Так, зокрема, у помешканнях сімох із них минулого року було проведено безкоштовний капітальний ремонт. Цього року — один з чотирьох запланованих...

Віддає належне пані Балюк і міському Територіальному центрові, соцпрацівники якого належним чином доглядають за 910-ма ветеранами та членами сімей загиблих фронтовиків...

Також, протягом 2010-11 років УПСЗН видало 55-ти ветеранам безоплатні путівки на курорти від Криму і до Карпат. А 117 ветеранів, яким за станом здоров’я лікарі не рекомендували далекі поїздки, отримали компенсацій на загальну суму 29,1 тисяча гривень.

На жаль, зазначає начальниця УПСЗН, надання гідної турботи за ветеранами обмежується бюджетними коштами. Тому вона і від очолюваного нею управління, і від голів міського Об'єднання інвалідів ВВВ Григорія Губського та Ради ветеранів війни Віталія Мєльохіна звертається до представників ділових та бізнесових кіл міста з проханням допомогти матеріально людям, завдяки подвигу яких ми нині маємо мирне небо над головою.

Об'єднання інвалідів ВВВ, р/р 26004000305001 у Світловодському відділенні Укрінбанку, МФО 323505, код 23692360. (тел. 7-29-46, 2-15-58). Також, якщо виникли якісь питання з виплати допомоги до 9 травня, прохання звертатись до УПСЗН, вул. Лєніна, 4, каб. 10 щопонеділка і щовівторка з 8-ї до 12-ї години (тел. 2-87-76).

Віталій АСАУЛЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top