П’ятниця, 07 травня 2021
Спорт

Перше місце та кубок чемпіонів спартакіади отримала світловодська команда баскетболістів КДЮСШ

Перше місце та кубок чемпіонів спартакіади отримала світловодська команда баскетболістів КДЮСШ13-14 квітня в міському спортивному комплексі відбулась обласна спартакіада серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу серед юнаків 1994-1995 р.н.
В змаганнях взяли участь збірні команди Добревеличківського, Кіровоградського, Волинського, Олександрівського районів, м.Світловодська. Змагання розпочалися: під фанфари та спортивний марш виходили команди-учасниці.


Урочисту частину змагань відкрив начальник обласного управління з фізичного виховання і спорту міністерства освіти і науки України Олександр Шевченко, також учасників привітав начальник відділу обласного управління з фізичного виховання і спорту Валентин Панкуль. Обласні керівники привітали учасників, а також подякували організаторам обласної спартакіади — керівництву комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (директор Ірина Мусієнко). Вже вдруге спортивна школа бере на себе відповідальність за організацію та проведення таких змагань. Організатори підготували для переможців медалі, грамоти та кубок чемпіонів спартакіади.

А дівчата зі "Студії танців Лариси Москаленко" композицією "Джаз" підняли настрій усім присутнім своїм запальним виступом.

Перше місце виборола і отримала кубок чемпіонів спартакіади команда м. Світловодська Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділення баскетболу (тренер команди Володимир Лисак)
2 місце — Добровеличківський район
3 місце — Кіровоградський район

Тож девіз спортивної школи "Там де ми — там завжди перемога" має не абияку силу та діє. Вітаємо переможців обласної спартакіади серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top