Четвер, 13 травня 2021
Культура

Свято гітарної музики

Владислав ВергунВладислав Вергун16 березня 2011р. в затишній залі Світловодської ДМШ відбулося справжнє свято гітарної музики — сольний концерт учня 5 класу Вергуна Владислава (викладач Шкурат Н.К.).
В програмі концерту прозвучали твори світової гітарної спадщини та сучасних композиторів.
Ведуча, викладач відділу теоретичних дисциплін Світловодської ДМШ, Животовська С.М., донесла присутнім багато цікавої інформації з історії гітари, слухачі дізналися про маловідомі факти з життя композиторів.


Виконання концертних номерів було натхненним, професійним, демонструвало різнобічний розвиток артиста. Виразно та вдумливо Владислав виконував і класичну музику і твори сучасних авторів.

Наталія ЯдвикНаталія ЯдвикСвоєрідною "родзинкою" програми, став романс "А на последок я скажу", який прозвучав у виконанні викладача ДМШ Явдик Н.Є. під акомпанемент Владислава.

По закінченню концерту, присутні висловлювали слова вдячності та найкращі побажання здійснення всій творчих мрій юному артисту.

Цілком закономірним стало і те, що через кілька днів, 19 березня беручи участь в обласному конкурсі виконавської майстерності серед учнів ПСМНЗ "Паросток", у м.Кіровоград, Владислав Вергун виборов найвищий приз в номінації "гітара" — "Гран Прі".Ніна Шкурат,
завідуюча відділом народних інструментів ДМШ.
Богдан Дроздов (фото Вергуна Владислава).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • profi Користувач offline

  • 6 квітня 2011 22:42
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 20.09.2010 | 93 комментарів | 0 публікацій
Браво, Владислав!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top