Понеділок, 20 травня 2019
Культура

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"1 березня у Харківській міській художній галереї ім. Васильківського відбулось нагородження наймолодших учасників VIII відкритого бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10". Серед нагороджених цього дня була і юна світловодська художниця Крістіна Саржовська.
У цьогорічному Міжнародному конкурсі дитячих малюнків взяли участь діти 30 країн світу. Усього на конкурс було представлено 7582 малюнки, з яких відібрано найкращі, тож експозиція виставки перетворилась на справжнє свято дружби — розмаїття кольорів, цікавих технік та національних традицій.


В число найкращих потрапила і робота "Котик" нашої землячки — 9-ти річної вихованки художнього класу Світловодської Дитячої школи мистецтв Крістіни Саржовської (викладачі К. Шевченко і В. Товкайло). Ця живописна робота виконана у пастельній гаммі акриловими фарбами з поглибленою деталізацією. За свою картину "Котик" Крістіна Саржовська була нагороджена медаллю та спеціальним призом "Кращий живопис".

Відкрите бієнале "Від 5 до 10" дає змогу наймолодшим художникам зробити свої перші публічні виконавські проби, поспілкуватися між собою мовою мистецтва та відчути таємницю творчої наснаги. Таким унікальним шансом публічного представлення своєї творчості мали змогу також скористатись учні Світловодської Дитячої школи мистецтв Альона Склярова, Вероніка Герасименко, Поліна Данилейко, Настя Каркачова, Валерій Козирєв, Інна Ленець, Олександр Лоб, Микола Малиновський, Віка Чорновол та вихованці Власівського Центру підліткових клубів "Сяйво" Ліза Сєдакова, Жанна Патинко та Валік Герасименко.

Побажаємо усім юним талановитим художникам, учасникам бієнале, творчих успіхів та радості від спілкування з прекрасним світом мистецтва!

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"

Бієнале дитячої творчості "Від 5 до 10"

"СВ".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top