Четвер, 21 лютого 2019
Економіка

Кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів триває

Кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів триваєЗ 1 січня 2011 року розпочалася кампанія декларування громадянами свого майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2010 року, яка триватиме до 1 травня 2011 року.
Під час кампанії скористайтеся правом на отримання податкового кредиту.


— Які витрати включаються до складу податкового кредиту за наслідками 2010 року?

— Податковий кредит — це сума (вартість) витрат, понесених платником податку — резидентом у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року (крім витрат на сплату податку на додану вартість та акцизного збору), на суму яких дозволяється зменшення суми його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року.

До складу податкового кредиту включаються фактично понесені витрати протягом 2010 року (підтверджені документально), а саме: частина суми процентів за іпотечним кредитом; сума коштів, сплачена закладам освіти за навчання як самого громадянина так і члена його сім'ї першого ступеня споріднення; сума, сплачена за власний рахунок, страхових внесків, страхових премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади як самого громадянина так і члена його сім'ї першого ступеня споріднення; суми витрат із штучного запліднення; оплата вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини.

— Які є обмеження щодо отримання податкового кредиту?

— Законом встановлено обмеження права на нарахування податкового кредиту, а саме: податковий кредит може бути нарахований виключно резидентом, що має індивідуальний ідентифікаційний номер, і загальна сума нарахованого податкового кредиту не може перевищувати суми загального оподатковуваного доходу платника податку, одержаного протягом звітного року як заробітна плата (п.5.4. ст. 5 Закону).

Якщо сума нарахованого платником податку податкового кредиту перевищує суму загального оподатковуваного доходу платника податку, одержаного протягом звітного року як заробітна плата, податковий кредит надається такому платнику податку в розмірі суми загального оподатковуваного доходу платника податку, одержаного протягом звітного податкового року як заробітна плата.

Тобто податковий кредит нараховується тільки в межах розміру заробітної плати, одержаної протягом звітного 2010 року. Інші суми доходів (прибутків), одержаних платником податку, в розрахунок для визначення суми податку, що підлягає поверненню у зв'язку з наданням податкового кредиту, не приймаються.

Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкового кредиту за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься. Термін подання документів для нарахування податкового кредиту — до 1 травня 2011 року.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Світловодської ОДПІ.



Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • ovoznii Користувач offline

  • 27 березня 2011 22:00
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
Заплатила налоги
Побрила ноги
Стала у дороги...
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
  • admin Користувач offline

  • 27 березня 2011 22:01
    Група: Шеф-редактор
    Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 7877 публікацій
Народный фольклор? wink
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top