Четвер, 13 травня 2021
Спорт

За шахівницею у інтернаті…

За шахівницею у інтернаті…З різних обставин життя домівкою для людей стає будинок-інтернат. Мешкають у ньому не лише перестарілі, а й багато осіб середнього та молодого віку, що мають певні фізичні обмеження. Люди прагнуть спілкування, цікавляться творчістю, різними видами спорту. Саме тому спортсмени Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" охоче пристали на пропозицію мешканців Власівського будинку-пансіонату провести спільний захід.
За сприяння Світловодського міськспорткомітету до Дня Захисника Вітчизни відбувся виїзний товариський шахово-шашковий турнір, в якому взяли участь близько 25 гравців.


Адміністрація пансіонату створила всі умови для успішного проведення турніру, організувала обід і теплий прийом. Змагання тривали кілька годин, які для захоплених інтелектуальною боротьбою учасників спливли майже непомітно.

Призові місця між світловодськими і власівськими учасниками розподілились 50/50. Переможцем шахових баталій став Борщ Ю.І, друге місце посів Шраменко М.М., третє — Соколовський В.А. Найкращий результат у змаганнях з шашок показав Бугайов Г.П, другим опинився Михайленко С.В., а почесне третє місце поділили між собою представниці прекрасної статі Тимофєєва В.І. та Іваненко Л.А.

Спортсмени вдячні відомому в місті шахісту Вілорію Ушакову за чітке суддівство, яке він забезпечив на добровільних засадах.

Всі призери були нагороджені грамотами міськспорткомітету та цінними подарунками від спонсора Дьоміної О.М. (ТОВ "Верес-авто"). Смачним гостинцем для всіх учасників став святковий пиріг від приватного підприємця Потеряйка М.М. (кафе "Юність").

Висловлюємо щиру вдячність головному спеціалісту управління молоді та спорту Василеві Морозу за організацію транспортної підтримки.

За шахівницею у інтернаті…

За шахівницею у інтернаті…

Голова Центру "Добрада"
Олена Шаньґіна.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top