Середа, 29 січня 2020
Корисна інформація

До уваги любителів зимової рибалки

Шановні мешканці Світловодська та Світловодського району! Головне управління держрибоохорони у Черкаській області повідомляє, що любительський лов риби в зимовий період дозволяється:
– у водоймах загального користування (Кременчуцьке водосховище) безкоштовно, зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків не більше п'яти на одного рибалку та в межах добової норми вилову не більше 3 кг риби на одну особу.
– від піонерського табору "Дружба" до пристані "Світловодськ" в глиб водосховища не більше 500 метрів;
– від села Велика Андрусівка включно до села Нагірне включно вглиб водосховища не більше 500 метрів.


Любительський та спортивний лов риби протягом всього року забороняється:
– в Цибульницькій затоці – від острова "Московська гора" траверзою на протилежний берег і вгору до гирла річки Цибульник;
– на зимувальній ямі, яка знаходиться за 200 метрів від пристані "Світловодськ" вглиб водосховища створом на "Маяк", далі згином навколо "Маяка" радіусом 300 м закінчення третій стовп хвилерізу довжиною 200 м створом на Московську гору. Загальна протяжність 500 м, ширина 25 м, глибина до 24 м, площею 1,25 га.
– в заборонених зонах, зазначених у правилах любительського та спортивного рибальства (підводні та магістральні канали, у верхніх б'єфах гребель, поблизу мостів тощо).

Дотримуйтесь правил безпеки поводження на кризі, не ризикуйте своїм життям.

В. Пасько,
держінспектор держрибоохорони,

В. Ліненко,
райдержінспектор держрибоохорони.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top