Вівторок, 17 жовтня 2017
Кіровоградщина

Відкритий лист Cергію Ларіну із Cвітловодська

В редакцію сайту звернулася директор територіального центру обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян УПСЗН Світловодської РДА Касьянова Н. М. з проханням розмістити відкритий лист.
Ми надаємо таку можливість з надією, що компетентні в вирішенні цього питання службовці приймуть правильне рішення для врегулювання конфлікту. Текст подаємо буз купюр.
"Відкритий лист голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіну С. М.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Переконливо прошу Вас втрутитись особисто в ситуацію абсурду, що склалась навколо Світловодського районного територіального центру обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян УПСЗН і до якої її довело керівництво Світловодської РДА на чолі з паном Мірошником.

В умовах хронічного дефіциту бюджету в останні роки для утримання цієї установи навіть на рівні зарплати (близько 160 тис.грн. на поточний 2011 рік), керівництвом терцентру, було вжито ряд заходів по оптимізації видатків, одним з яких є скорочення певних посад в межах штатного розпису. Підставою для цього стали два нормативних документи вищестоящих установ – розпорядження голови Світловодської РДА від 23.06.10р. № 373-р та наказ нашого управління (копії додаються). Користуючись здоровим глуздом, скороченню, в першу чергу, підлягали посади, на яких працюють пенсіонери. Під це були проведені належні адміністративні дії, в т/ч – отримано дозвіл від профспілкового комітету. Скорочені працівники з цим не погодились та подали скаргу до суду, Той, розглянувши матеріали справи, попросив уточнити крім посад, ще й прізвища скорочених. І тут сталося непередбачуване! В справу втрутилася Світловодська райдержадміністрація. Начальник оргвідділу Світловодської РДА, голова профспілки працівників державних установ району, Ільїна Д. Д., в робочий час, особисто прибула на скликані нею несподівано позачергові збори профспілки тер центру, на яких було звільнено (з порушенням регламенту - відсутній навіть протокол) попереднього голову ПК і, вже новим головою, прийнято рішення не погоджувати персональне скорочення!

Отже. Замість того, щоб зекономити, бюджет Світловодського району понесе тепер додаткові витрати – близько 50 тис. грн. по суті позову, плюс витрати на супроводження цього процесу, адже терцентр вимушений був найняти адвокатський захист. Все це здається незрозумілим і нелогічним, особливо в той час, коли Президент країни та Уряд всіляко намагаються зменшити бюджетні витрати. Але незрозумілим до того моменту, поки не стають відомі прізвища всіх фігурантів даного театру абсурду, яким, вочевидь, начхати на державні інтереси.

Головним ідейним натхненником і каталізатором всього дійства є сьогоднішній профільний заступник голови Світловодської РДА Адамова Т. В., колишній начальник районного УПСЗН, яка в будь-який спосіб намагається позбутися незручної для неї Касьянової Н. М. Незручної з багатьох причин. По-перше, через те, що прийшовши на посаду директора терцентру в 2009 році, я повністю припинила марнотратну, на мій погляд, діяльність свого безпосереднього керівника, Адамової Т.В., стосовно оплати через терцентр непередбачуваних для управління витрат по бензину, канцелярських, зв’язку, тощо. По-друге – одна із пенсіонерок, що скорочується, є двоюрідною сестрою Адамової. По-третє, і саме головне, Касьянова Н. М. своєю присутністю заважає кар’єрному росту рідної сестри Адамової, Мірошніченко Н. В., яка «за дивним збігом обставин» працює в тому ж таки терцентрі на посаді завідувача відділку, не маючи, навіть, вищої освіти і є тепер, після втручання райдержадміністрації, новим головою профспілки терцентру. Моя апеляція до голови РДА Мірошника А. М. нічого не дала. Не маючи політичної волі для відстоювання власного розпорядження про скорочення, підтримуючи, вочевидь, родинні інтереси Адамової Т. В. замість державних, він самоусунувся від врегулювання даної ситуації, сказав - нехай суд вирішує.

Тому прошу Вас, шановний Сергію Миколайовичу, розібратися в даній справі та допомогти Анатолію Миколайовичу Мірошнику її розв’язати по-державному.

Додатки:
1. Розпорядження голови Світловодської РДА від 23.06.2010р. № 373-р.
2. Наказ УПСЗН Світловодської РДА від 23.06.2010р. № 22.
3. Наказ Світловодського терцентру від 25.06.2010р.
4. Протокол засідання профспілкового комітету працівників терцентру.

15.02.2011 р.".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top