Неділя, 16 травня 2021
Здоров'я

Епідситуація з респіраторними захворюваннями складна, проте випадків грипу поки що не зафіксовано

Епідситуація з респіраторними захворюваннями складна, проте випадків грипу поки що не зафіксованоМи продовжуємо відслідковувати інформацію щодо поширення гострої респіраторної вірусної інфекції серед світловодців. Станом на сьогодні вона не втішна.
Радміла Перепеляк, завепідвідділом Світловодської райСЕС повідомила: вони ситуацію моніторять щотижня. Зараз спостерігається зростання захворюваності населення на ГРВІ. Так, станом на 6 грудня 2010 року показник захворюваності світловодців на ГРВІ зріс у порівнянні з аналогічним періодом 2009 року на 27,2% і становить 75,3 на 10 тисяч населення при рівні епідпорога 76,07.


"За тиждень з 29 листопада по 5 грудня 2010 року в місті зареєстровано 425 осіб хворих на ГРВІ (76,5% – діти, з них 42,2% – школярі), – розповідає Радміла Олексіївна. – У зв'язку з підвищеним рівнем захворюваності на ГРВІ серед учнів (відсутність більше 30%), головний державний санітарний лікар Світловодського району видав постанову про припинення занять в 9В класі НВК №4, у 8Б, 7А, 7Б, 6-их класах НВК №4, у 1Б та 7Б класах ЗОШ №2, 6А ЗОШ №5. Випадків грипу не зареєстровано.

Хочу нагадати, що грип вкрай небезпечний своїми ускладненнями, тому виникнення цієї хвороби краще попередити. Вакцинопрофілактика залишається одним із найбільш ефективних засобів профілактики грипу. При ретельному дотриманні протиепідемічних заходів можна запобігти подальшому розповсюдженню ГРЗ".


"Зараз вакцинація дозволена, – розповідає Тетяна Городиська, завідуюча поліклінікою Світловодскої ЦРЛ, – адже спочатку епідемія грипу очікувалася у жовтні, за нинішнім же прогнозом це буде у січні. Станом на сьогодні щеплення від грипу отримав 251 світловодець. Зі 190 дітей 8 – віком від 2 до 5 років, решта – від 6 до 15. Прищеплений 31 медичний працівник, але завтра, 9 грудня, ми очікуємо 250 доз вакцини від грипу (саме на таку кількість було отримано грошей з міського бюджету) для груп ризику, тобто медперсоналу".

Вікторія ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top