Неділя, 16 травня 2021
Корисна інформація

Щастя вам і світлої долі!

Фото: Harry FaytФото: Harry FaytПротягом листопада у місті, районі та на Власівці народилося 52 малюка: 23 хлопчика та 29 дівчаток.
У місті народилися 35 діток: 17 хлопчиків та 18 дівчаток, це – Євген Францев, Леонід Руссу, Степан Луговий, Віра Котляр, Анна Ведула, Дар'я Чистяк, Олександр Василенко, Єлизавета Буденко, Єгор Казаков, Вадим Єременко, Родіон Калабухов, Тетяна Зубко, Станіслав Хижняк, Есмеральда Клименко, Арсеній Барабаш, Денис Богатир, Вікторія Любецька, Єлизавета Долєвич, Богдан Прядільщиков, Нікіта Шишенков, Ніколь Берест, Ольга Коваленко, Ванесса Лук'янчук, Ярослав Ткаченко, Кирил Заболотний, Віра Ясинок, Марія Степченко, Валерія Коваленко, Дар'я Чорна, Михайло Артеменко, Єлизавета Третякова, Назар Стеблина, Анна Тупас, Богдан Піддубний, Єлизавета Крупська.


Власівською селищною радою зареєстровано 3 діток: 1 хлопчик та 2 дівчинки, це – Артем Білявський, Анна Пономаренко, Віра Колісниченко.

У Світловодському районі народилося 14 малюків: 9 дівчаток та 5 хлопчиків. У Великій Андрусівці – Катерина Литвин; у Глинську – Аліна Нагорна; у Григорівці – Артем Ковбасенко, Максим Живолуп; в Іванівці – Анастасія Гужеленко; у Миронівці – Гаяне Мелікбекян; у Микільському – Аліна Жукова; у Павлівці – Катерина Калініченко, Артур Новик, Ірина Криворучко; у Подорожньому – Альбіна Пронота, Олексій Воропаєв, Юлія Вовк; в Свердлівці – Денис Васьковець.

Інформація надана відділами РАСЦ міста та району.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top