Субота, 25 січня 2020
Корисна інформація

Щастя вам і світлої долі!

Щастя вам і світлої долі!Протягом жовтня у місті, районі та на Власівці народилося 58 малюків: 36 хлопчиків та 22 дівчинки.
Новими мешканцями Світловодська стали 36 діток, 13 хлопчиків та 23 дівчаток. Це — Владлєна Залюбовська, Марія Галузо, Матвій Башкін, Кіріл Міщенко, Марія Слухай, Яна Усатенко, Михайло Тарасенко, Евеліна Щербина, Поліна Колеснік, Вікторія Герасименко, Інна Лимар, Анастасія Ласло, Давід Зелінський, Віолета Левченко, Семен Сало, Назар Телятник, Тарас Клімчук, Владислав Паскул, Ірина Кавун, Олександр Кузьмічов, Артем Чернявський, Анжеліка Воронежська, Ксенія Кропивка, Владислав Шуліка, Дар'я Іванова, Марія Марченко, Анастасія Петрова, Ілля Калина, Тамара Михно, Софія Калініченко, Маргарита Калініченко, Вероніка Андреєва, Єлізавєта Крижановська, Марі Стеценко, Анастасія Єрмолаєва, Тімур Шкурін.


У Власівській селищній раді зареєстровано 8 діток: порівно хлопчиків та дівчаток — по 4: Владислав Білявський, Єгор Порубаймєх, Артем Остапченко, Кіріл Семенков, Софія Кметь, Крістіна Плоха, Поліна Колосова, Діана Постіл.

У селах району народилося 14 діток: 5 хлопчиків та 9 дівчаток. У Великій Андрусівці — Поліна Погрібна та Єлизавета Корлесник, у Глинську – Володимир Маліновський, у Григорівці — Оксана Боклажук та Олексій Явтенко, в Озерах — Діана Палярус та Сергій Очеретяний, в Свердлівці – Вікторія Ляшенко, Даніїл Булаєнко, у Подорожньому — Анжеліка Постевка, Дмитро Шеремета, Віра Калініченко, Заріна Гекало, у Федірках – Валерія Настусенко.

Інформація надана відділами РАЦС міста та району.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top