Субота, 25 січня 2020
Вибори 2010

Мер вашому дому

Жодної вільної хвилинки у голови ТВК ЛевченкаЖодної вільної хвилинки у голови ТВК ЛевченкаНаразі їх шестеро – учасників "забігу" до мерського крісла. Можливо, додасться ще один, якщо він захоче через суд заперечувати рішення ТВК.
Робота міської виборчої комісії поступово набирає оберти. Там, опісля складання повноважень голови Валентини Мірошниченко, представниці від Партії регіонів, на її чолі став Віктор Левченко, також представник "регіонів" (пані Мірошниченко залишилась у ТВК рядовим членом). Він-то і повідомив газеті від чого у них робиться тіснувато – 16 політичних партій реєстрували минулого тижня своїх кандидатів у депутати міськради. Це: Партія регіонів, ВО "Батьківщина", СПУ, КПУ, "Народна" партія, "Сильна Україна", ВО "Свобода", Партія "Захисників вітчизни", Партія "Зелені", "Нова політика", "Наша Україна", "Реформи і порядок", "Морська" партія, ПСПУ, "Єдиний центр" "Фронт Змін".


Шістьом видано посвідчення про те, що вони офіційні кандидати на посаду міського голови. Від Партії регіонів – головлікар ЦРЛ, член міськвиконкому Юрій Котенко. Від ВО "Батьківщина" – колишній директор міськводоканалу, депутат облради Володимир Дем’янюк. Від "Єдиного центру" – приватний підприємець, депутат міськради Валентин Козярчук. Від "Народної" партії – колишній міський голова, депутат міськради Володимир Волков. Зареєстровано і єдину жінку – Ольгу Литвиненко, яка претендує на голову від "Сильної України". Та все ж "родзинкою" цьогорічних мерських перегонів є не пані Литвиненко, а Володимир Соложук, дядечка, який на ринку "Світанок" та на "Колгоспному" ринку ходить між рядами із коробом на пузі, торгуючи електричними лампочками. Товариша Соложука висунуто на мери від Прогресивних соціалістів полум’яної Наталки Вітренко. А от висуванцеві від "звичайних" соціалістів, юристові Олександрові Прилуцькому у реєстрації було відмовлено. І не через граматичні помилки – на кшталт двох "ф" у слові "професор" – це сталося, як подейкують тутешні дотепники...

Як пояснив пан Левченко, причиною є невідповідність документальних джерел: коли СПУ подавала документи про проведення своєї партконференції з висування кандидатів у депутати міськради, треба було (у тому числі) подати і кандидата на голову. Та соціалісти цього не зробили. Відтак ТВК, не побачивши відповідного подання на пана Прилуцького як на мера, і зареєструвала лиш кандидатів у депутати. Власне, як того й вимагає чинне законодавство. Зарадити панові Прилуцькому може лише суд, підсумував голова ТВК.

Ян ДРОБОВИКДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Tyler Користувач offline

 • 15 жовтня 2010 12:02
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
Володимир Соложук

так он же вроде не впервой балотируеться. И почему все считают, что если человек не наворовал себе кучу бабулесов, то он не сможет управлять городом?

А так, голосовать не за кого. Печально.
 • Нравится
 • 0
 • Bzik Користувач offline

 • 15 жовтня 2010 18:22
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2010 | 158 комментарів | 0 публікацій
А я слышал только что Козярчука сняли с регистрации. Може брешуть?
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top