Вівторок, 25 червня 2019
Спорт

Світловодські яхтсмени захищають спортивну честь міста

Світловодські яхтсмени захищають спортивну честь містаДля світловодських яхтсменів найспекотливіший літній місяць липень — активний період вітрильних перегонів. Так, команда яхти "Еверест" (капітан В. Козярчук) брала участь у переході за маршрутом Світловодськ — Одеса — Світловодськ, під час якого змагалася на швидкість у вітрильній регаті в Дніпропетровську, де посіла перше місце, ставши золотим призером перегонів.
Наступні змагання вітрильників відбувалися у Запоріжжі, під час регати на призи Героя України В. Сацького, де брали участь 79 яхт з Києва, Черкас, Кременчука, Дніпропетровська, Запоріжжя, Енергодара, Нікополя та Світловодська. Під час відкриття регати її учасників вітали представники обласної та міської адміністрацій, комбінату "Запоріжсталь". З концертною програмою виступили козаки з о. Хортиця, професійні та самодіяльні художні колективи Запоріжжя.


Світловодські яхтсмени захищають спортивну честь містаСвітловодськ у вітрильних перегонах представляли три яхти — "Еверест", "Люха" і "Амазонка". Команда яхти "Люха" (капітан В. Козярчук молодший) виборола перше місце у своїй групі і отримала золоту медаль змагань. Щодо яхти "Еверест", то вона поступилася "пальмою першості" своїм колегам і стала бронзовим призером, посівши третє місце у своїй категорії. Слід зауважити, що на результат "Евереста" вплинула прикра помилка суддів, які скасували другу гонку 4-ої групи, що завадило "Евересту" стати переможцем змагань. Втім спорт є спорт, і тут трапляються різні непередбачувані ситуації. Та головне, що наші земляки-яхтсмени впевнено довели: у Світловодську вітрильний спорт був, є і буде, до того ж на досить гідному рівні .

Після Запоріжжя яхта "Еверест" мала тримати курс на Севастополь. Однак в Очакові на команду чекала непередбачена новина — командування прикордонної застави змінило плани світловодських яхтсменів через військові навчання і дало добро прямувати на Одесу.

В місті-герої над морем наші спортсмени відпочивали, їм поталанило побачити відомих кіноакторів, бо саме у ці дні тут відбувався кінофестиваль "Золотий Дюк". А згодом — дорога додому, яка теж не обійшлася без сюрпризів погоди. Нестерпна спека, шквальний вітер, повний штиль… Та будь-які ситуації, навіть екстремальні, не в змозі зламати волю, витримку тих, хто фанатично закоханий у море, вітер і вітрила.

Сергій ТИХОМИРОВ,
старший помічник капітана яхти "Еверест".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Умнички!
Поздравления от Черкасских яхтсменов!))))))))))))
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • almuha Користувач offline

 • 28 серпня 2010 23:48
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 28.08.2010 | 52 комментарів | 0 публікацій
От всего сердца поздравляем яхту "Эверест" с прохождением и благополучным завершением дальнего похода.Переживали за вас и всей душой были РЯДОМ с вами!
Яхта "Амазонка". smile
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top