Четвер, 29 жовтня 2020
Светловодск Люди Свято

Для нас він «перший», а «сорок» вже потім...

Для нас він «перший», а «сорок» вже потім...Незабаром наші колеги-телевізійники відзначатимуть своє професійне свято. Кожного з невеликого, але напрочуд дружнього колективу ТРК «41 канал» ми давно і добре знаємо, любимо, охоче спілкуємося. А сьогодні і вас знайомимо з тими, хто знає всі міські новини, а найцікавіші готує до ефіру.
Телеканал міської ради очолює Ігор Павленко, який стояв у витоків створення світловодського телебачення у далекому 1994 року, був його першим редактором. Завідувач творчого відділу Марина Ткаченко постійно у творчому пошуку (і не лише через те, що посада зобов’язує), вона щиро прагне зробити місцеве телебачення цікавим, змістовним, а допомагають їй у цьому кореспонденти Тетяна Шаповалова та Вікторія Атамась, оператори Ігор Котляров та Ігор Ярославцев.


Молодий, дружний колектив телевізійників сьогодні готує не лише випуски новин, а й бере участь у разових проектах до певних дат, міських подій, що виходять за межі новостійних випусків. Не так давно з’явилася програма під рубрикою «Я хочу вам розповісти», яку започаткувала Вікторія, але радо підтримали й інші члени колективу і тепер готують до рубрики власні матеріали.

«Ми не тільки разом працюємо, – говорить Марина, – ми дуже любимо разом відпочивати. Наші родини це підтримують, тому у найбільші свята – Новий рік, дні народження тощо ми збираємося разом. Це вже добра традиція. Це стосується не лише тих, хто працює сьогодні, а й колишніх працівників, зокрема, Олександра Павленка, Ірини Сулацької, Едуарда Короля.

Тут, на студії, виросли наші діти, і вони навіть не уявляють своїх батьків у інших професіях. Робота нас надзвичайно згуртувала та поріднила! Певно, лише творчі люди розуміють, що таке працювати у вихідні, після роботи, у свій вільний час і навіть без зарплати. Сьогодні на ТРК «41 канал» зібралися саме такі – готові до роботи за будь-яких обставин! Здібні, талановиті, працелюбні».

Певно, з таким підходом до роботи найближчим часом Світловодську телевізійний інформаційний голод не загрожує. А ми вітаємо своїх колег зі святом, щиро зичимо натхнення: без нього у нашій справі ніяк; здоров’я: з нашими непомірними навантаженнями воно ой як потрібне; творчих здобутків, заради яких ми, власне, живемо та працюємо!

Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).

На фото: Марина ТКАЧЕНКО, Ігор ПАВЛЕНКО, Тетяна ШАПОВАЛОВА, Вікторія АТАМАСЬ, Ігор ЯРОСЛАВЦЕВ. На «сімейному фото» не вистачає Ігоря КОТЛЯРОВА, який зараз перебуває у Харкові на навчанні, та бухгалтера Олени ПЕТРОВОЇ. Сьогодні саме вони знайомлять світловодців з усім, що відбувається у місті.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top