Вівторок, 28 січня 2020
Влада Здоров'я

Депутати задоволені роботою світловодських медиків

Депутати задоволені роботою світловодських медиків27-го жовтня у присутності представників міських ЗМІ головний лікар міста Юрій Котенко прозвітував про роботу управління охорони здоров'я Світловодської міської ради за 2006-2008 (9 місяців) роки, та свою роботу як керівника управління, перед представниками Світловодської міської ради Володимиром Дехтяренком, Валентиною Юрченко та Іваном Маліновським. У ході звіту було озвучено чимало позитивних зрушень, які відбулися в медичній галузі протягом зазначеного періоду. Це, зокрема, і проведення капітальних та поточних ремонтів, оновлення медичного обладнання та поліпшення якості обслуговування пацієнтів.


Також було відмічено, що не зважаючи на зменшення в останні роки престижу роботи лікаря, в Світловодській ЦРЛ почали працювати 13 молодих і кваліфікованих спеціалістів. І хоч потреба в молодих фахівцях залишається відчутною, даний показник є досить вагомим не лише для Світловодська, а й на рівні області також.

Депутати міськради визнали, що робота Світловодського УОЗ знаходиться на високому рівні (про це говорить вже те, що Світловодська ЦРЛ знаходиться в першій п'ятірці рейтингу медично-лікувальних закладів Кіровоградщини), і якщо певні недоліки і з'являються, то виключно через питання недостатнього фінансування галузі. Вони подякували Юрію Миколайовичу та колективу ЦРЛ за самовіддану роботу і пообіцяли в подальшому приділяти питанням охорони здоров'я ще більшої уваги.

Депутати задоволені роботою світловодських медиківДепутати задоволені роботою світловодських медиківДепутати задоволені роботою світловодських медиків


"СВ",
Богдан Дроздов (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top