Четвер, 19 жовтня 2017
Актуально Здоров'я

Про санепідобстановку в Світловодську за І півріччя 2008 року

Розповідає головний державний санітарний лікар Світловодського району Ірина КРІПАК.
– В І півріччі 2008 року епідситуація в м.Світловодську була спокійною: показники захворюванності населення на гастроентероколіти знизилися на 30,6%, вірусні гепатити – на 66,6%, скарлатину – на 36,3%, коросту – на 36,9%, ВІЛ-інфекцію – на 80,0%, аскаридоз – в 4 рази. Завдяки плановій імунізації населення не зареєстровано випадків захворювання на кір, краснуху, дифтерію, епідпаротит, кашлюк, правець та поліомієліт. Спостерігається зниження бактеріоносійства атоксигенного штаму дифтерії на 80%. В той же час захворюваність активними формами туберкульозу збільшилася на 39,1%, відкритими формами туберкульозу на 47,2%. Викликає занепокоєння збільшення на 21,4% кількості вперше виявлених туберкульозних хворих з дезструктивними формами (на пізніх стадіях). З метою своєчасного виявлення захворювання на туберкульоз необхідно 1 раз на 2 роки проходити флюорографічне обстеження. Зареєстровано 10 випадків сифілісу проти 2 за І півріччя 2007 року.

В місті недостатньо проводиться робота з врегулювання чисельності бродячих тварин, в той же час на 50% збільшилася кількість випадків призначення покусаним особам антирабічного лікування. Також в місті склалася нагальна потреба в проведенні суцільної дератизації.

За І півріччя 2008 року лабораторіями райСЕС досліджено 106 проб води централізованої мережі за бактеріологічними та хімічними показниками, відхилень не виявлено. В червні 2008 року зареєстровано погіршення якості питної води в с.Власівка, але після проведення технологічних заходів проби води відповідають ГОСТу «Вода питьевая». Громадські колодязі, розташовані на території міста, не обслуговуються, якість води в них не відповідає вимогам СП 1226-75.

Саночистка проводиться незадовільно, порушуються терміни вивезення твердих побутових відходів, особливо на території ЖЕК № 1, що призводить до їхнього гниття, розповсюдження мух та гризунів. Фахівцями райСЕС це питання постійно піднімається на нарадах в міськвиконкомі, надаються листи та приписи, відповідальні особи притягаються до адміністративної відповідальності.

На об’єктах торгівлі виявлено непоодинокі факти реалізації харчових продуктів з просроченим терміном, без супровідних документів, порушення умов зберігання харчових продуктів, які швидко псуються. За всіма фактами виявлених порушень застосовані адміністративно-запобіжні та адміністративні заходи. Не ліквідована стихійна торгівля харчовими продуктами на вулицях міста, що є реальною небезпекою виникнення інфекційних захворювань (отруєння) серед населення.

За порушення вимог санітарного законодавства застосовано такі міри: накладено 137 штрафів, винесено 42 постанови про припинення експлуатації об’єктів, накладено 9 фінансових санкцій, 119 осіб тимчасово відсторонено від роботи.

«СВ».
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Неплохо было бы конкретнее указывать кого,где и насколько призвали к ответу.И что после этого изменилось в лучшую сторону.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top