Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск Актуально

Будьте обережні на воді

Будьте обережні на водіНезважаючи на організовану систему профілактичних заходів по недопущенню лиха на воді, все ж трапляються трагічні випадки. Прикро, що при цьому гинуть діти. Розпочинаються літні канікули і нам, дорослим, необхідно продумати, як організувати вільний час дітей, щоб виключити трагедії на водних об’єктах міста та в інших містах відпочинку.
Вважається, що одним з найкращих видів відпочинку є перебування та прогулянки біля води. Але, на жаль, такі прогулянки несуть у собі небезпеку якщо не дотримуватися заходів безпеки. Прикро, але дорослі особи в «неадекватному» стані і, тим більше, діти недооцінюють можливі трагічні наслідки порушень загальновідомих правил поведінки на воді.

Ось чому необхідно постійно нагадувати дітям про основні правила поведінки біля води.

В місті Світловодську єдиним дозволеним місцем для купання визнано міський пляж на озері Довгому, який має обладнаний рятувальний пост. На інших водних об’єктах купатися заборонено, слід наголосити про небезпеку знаходитися на захисному відкосі Кременчуцького водосховища. Незважаючи на небезпеку та попередження окремі громадяни нехтують правилами безпеки і проводять відпочинок у місцях заборонених для купання. У зв’язку з цим, відділ з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому в черговий раз звертається до Вас, шановні Світловодці, з призивом неухильно виконувати міри безпеки на воді, не залишати дітей без догляду, суворо забороняти їм купатися в недозволених місцях, плавати на дошках, інших засобах, які не забезпечують техніку безпеки при купанні.

Купатися необхідно лише у дозволених місцях. Суворо забороняється входити у воду після вживання алкогольних напоїв. ПІд час відпочинку біля води не кидайте у воду пляшки, консервні банки, каміння та не залишайте після себе сміття.
Не залишайте дітей без наглядуі пам’ятайте – дітям можна купатися в сонячну погоду при температурі повітря + 20-25° С, а води+ 18-19°С.

Микола ШАЛАЄВСЬКИЙ,
начальник відділу НС та ЦЗ.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top