Середа, 29 січня 2020
Свято Люди

Ті, хто завжди готовий прийти на допомогу

13 червня у міському палаці культури було людно та урочисто, в усіх присутніх панував піднесений настрій. Цього дня на святкування свого професійного свята зібралися ті, хто супроводжує нас протягом всього життя, від самого народження. Це – медичні працівники. Вітальні слова, грамоти, грошові винагороди, пам’ятні подарунки, чудовий концерт – все це та багато інших приємних сюрпризів чекали на «винуватців» заходу.

Ті, хто завжди готовий прийти на допомогу

Фотогалерея
Заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Литвиненко виконала приємну місію – вручила Грамоти виконавчого комітету І. Онишко, Д. Моісеєнку, В. Малютіну, І. Павук, О. Варич, І. Кріпак, Л. Гребенюк, Почесну грамоту виконавчого комітету – Юрію Котенку. Премію імені заслуженого лікаря України І. Абакумової (призначену вперше в історії нашого міста) отримала завідуюча інформаційно-аналітичного відділу ЦРЛ Лідія Панасенко.

Кількох працівників відзначено Кіровоградською ОДА: Т. Чередніченко, С. Гайдадим та С. Жильцова отримали Почесну грамоту; В. Мойсєєнко – Грамоту; Л. Поляніна – Подяку. Почесною грамотою управління охорони здоров’я Кіровоградської ОДА нагороджено І. Щербину, М. Маланчія, Л. Шумейко.

Приємні слова на свою адресу, а також чудовий подарунок (щороку виділятимуться кошти на євроремонт в одній лікарняній палаті та в одному кабінеті поліклініки) отримали медики від депутата обласної ради, генерального директора ЗАТ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» Івана Марона.

Привітання та вручення нагород постійно чергувалися з чудовими, яскравими художніми номерами. Як завжди, глядачів полонили концертні номери наших міських артистів, серед яких – і діти, і дорослі.

Почесними грамотами управління охорони здоров’я Світловодської міської ради нагороджено Г. Донченко, Л. Кисиленко, О. Ільченка, Р. Радченко, Б. Шабаліна, Н. Бондар, Т. Городиську, С. Деружинську, В. Галамазду.

Вітаючи своїх колег зі святом, головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко зауважив: «Це свято – свято професії людей, які, обравши для себе медичну галузь, здійснили героїчний вчинок, бо медику треба завжди бути готовим прийти на допомогу людині, що потрапила у біду». Сьогодні світловодів обслуговують більше 1000 медичних працівників, з них - 164 лікарі (один – заслужений лікар України), 17 лікарів вищої кваліфікаційної категорії (це – найвищий показник в області), 52 – першої категорії, 40 – другої. «Честь і хвала та особлива вдячність молодшим медичним сестрам, прибиральницям, працівникам технічної служби»! Юрій Миколайович також наголосив на позитивних моментах співпраці з депутатським корпусом, радою директорів підприємств, владою – тільки з їхньою допомогою ситуацію у медицині можна змінити на краще. «Адміністрація ЦРЛ прагне, аби наш лікувальний заклад на базі світловодської лікарні став одним з найкращих та найсучасніших закладів охорони здоров’я в області». Віримо, що так воно і станеться, адже позитивні зміни у медичній галузі не помітити просто неможлоиво.

На урочистості організатори запросили, а також вручали квіти та подарунки не лише тим, хто працює сьогодні, а й тих, хто своє життя присвятив збереженню здоров’я та життя людини і перебуває на заслуженому відпочинку. З теплими вітальними словами до ветеранів медичної справи звернулася голова профспілкового комітету ЦРЛ Н. Захаренко, яка зазначила, що вперше за багато років адміністрація винайшла можливість не лише привітати ветеранів, а й підготувати подарунки. І, тепер так буде завжди…

Здається, цього дня жоден з медиків не залишився поза увагою, та й самі вони були святково вдягненими, веселими та щасливими. Хай частіше у вашому житті трапляється те, що робитиме вас щасливими, і хай менше буде приводів для смутку та розчарування

Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top