Вівторок, 28 січня 2020
Свято

Гарно відзначили День матері у Світловодську

Гарно відзначили День матері у СвітловодськуШість багатодітних родин Свтіловодська та Власівки на День матері та напередодні Міжнародного дня сім’ї отримали щедрі подарунки – мікрохвильові печі, телевізор, праски, троянди. Побутову техніку спонсорувала підприємець Ірина Гайчук (магазин «Техноленд»). Ірина Михайлівна – мама трьох дітей, тому розуміє проблеми великих родин, тож залюбки надала цю безкорисливу допомогу.
Додому до багатодітних родин завітали секретар міської ради Геннадій Френкель, заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Литвиненко, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світловодського міськвиконкому Олена Куценко, підприємець Ірина Гайчук (на фото). Подарунки та Подяки Світловодського міськвиконкому за те, що народили багато дітей і належно їх виховують вручили Інні Миколаївні Замишляєнко (семеро хлопчиків і дівчаток), Світлані Василівні Махненко (також семеро діток), Олені Іванівні Єременко (шестеро дівчаток), Марині Ростиславівні Салабутіній (п’ятеро діток), Лілії Василівні Слободяник (дев’ять прийомних дітей), Валентині Олександрівні Рябовій (п’ять дітей). Діти охоче позували перед телекамерами, підбирали для своїх матусь найкращі слова вітань.Зворушені увагою та піклуванням влади, підприємця І.Гайчук, бітьки та їхні діти щиро дякували за такі потрібні вдома побутові прилади.

Секретар міської ради Геннадій Френкель також привітав з Днем матері та днем народження Надію Василівну Кузьменко – маму І.Гайчук, та вручив їй запашні троянди.


Погожого сонячного ранку 11 травня біля пологового відділення ЦРЛ зазеленіло понад 20 саджанців калини. Молоді пагінці садили вихованці станції юних натуралістів (директор О.Чорноусько), представники влади – секретар міської ради Геннадій Френкель, заступник міського голови Ольга Литвиненко, головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко, завідуючий пологовим відділенням ЦРЛ Володимир Пудіч. До речі, Володимир Миколайович підкреслив, що зараз, завдяки соціальним програмам, у місті та районі зросла народжуваність.

Вихованка СЮН Вікторія Волошина побажала, щоб новонароджені були такими ж гарними, як калина.

Секретар міської ради Геннадій Френкель вважає символічним, що калину висаджено на День матері. Всі учасники акції проскандували мамам, що визирали з вікон пологового відділення: «Вітаємо!».

Через декілька років малюки, які народилися у травні 2008-го, прийдуть зі своїми батьками до ЦРЛ, щоб помилуватися Калиновим гаєм, посадженим їм на вроду, на втіху.


Наше місто постійно поповнюється новими родинами. І. звичайно, практично у кожній з них народжуються діти. У Світловодську зараз нараховується понад 10,5 тисяч дітей віком до 18 років. Серед них хлопчики та дівчатка, які зростають у 113 багатодітних родинах (багатодітними вважаються родини, в яких виховується троє і більше дітей). Звичайно, батьки люблять і пестять своїх дітей. Але, на жаль, є у нас і вісім кризових сімей, в яких виховується 10 дітей. З різних причин немає батьків у 103 дітей, які перебувають під опікою родичів. Такі діти соціально захищені державою. До речі, у нинішньому році діти-сироти, які досягли 18-ти річного віку, будуть отримувати від держави понад 1,5 тис. грн.

Гарно відзначили День матері у СвітловодськуГарно відзначили День матері у СвітловодськуГарно відзначили День матері у Світловодську


Вікторія АРХИПОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • lilm7

  • 15 травня 2008 08:52
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Молодцы! wink День матери - святой праздник, мама это самый близкий человек. smile
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top