Середа, 22 січня 2020
Светловодск Актуально

Громада повинна знати

Громада повинна знатиНещодавно актив Громадської ради зустрічався з начальником управління економіки, ресурсів та розвитку міста Ольгою Шевченко. Керівник цього важливого підрозділу прозвітувала про зроблене минулого року, окреслила перспективи, розповіла про сьогодення і зауважила: до Громадської ради входять люди, які розуміють питання, що обговорюються, і донесуть необхідну інформацію громаді. За словами Ольги Миколаївни, минулий рік був досить благополучним. За обсягами промислової продукції у 2007 році (порівняно з 2006) показники виросли на 4,9%, товарообіг – на 17,2%. Відтак середньомісячна зарплата виросла на 24,1% і склала 1248 грн. проти 1115 грн. минулого року, власні надходження до Пенсійного фонду зросли на 27,7% і т.д.О. Шевченко також зупинилася на показниках у сфері приватизації Адже кошти від приватизації комунального майна є джерелом наповнення бюджету розвитку, і спрямовуються на ремонти – Палацу культури, спорткомплексу і т. д і т. п.. Отож, 2007 року при плані 1 816 тис. грн. надійшло 1 921 тис. грн. (виконання 106%), для порівняння: завдання 2006 року складало в три рази меншу цифру – 605 тис. грн., при цьому надійшло 518, 6 тис. грн., тобто, менше, ніж планували.

Цього року ситуація з наповнення бюджету розвитку дещо погіршилася з суб’єктивних причин: в три рази збільшилася ставка оренди за землю.

Досить непоганим є показник товарообігу: за І квартал 2008 року виріс на 4,3%. А ось з обсягами промислової продукції ситуація дещо погіршилася, адже таке важливе і потужне підприємство як завод «Чисті метали» сьогодні є банкрутом, промислової продукції не виробляє (а їхні показники – чверть нашого місячного бюджету). Попри це втрати у 15 млн. грн. вдалося поповнити 12 мільйонами гривень за рахунок стабільної роботи інших підприємств.

На завершення у членів Громадської ради виникло декілька питань, серед яких були і ті, що не стосувалися економіки, скажімо, робота окремих маршрутів. О. Шевченко відповіла на запитання і вкотре нагадала, що у разі непорозумінь щодо транспорту треба телефонувати за номером 006.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Когда выборы?
 • Нравится
 • 0
 • admin Користувач offline

 • 11 травня 2008 08:54
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1692 комментарів | 8306 публікацій
Самому интересно знать! wassat
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top