П’ятниця, 24 травня 2019
Светловодск Події Актуально

"Велика толока" – чисте місто

"Велика толока" – чисте містоУ ЦРЛ почали прибирати територію, як тільки зійшов сніг. А 11 квітня 170 працівників усіх підрозділів ЦРЛ – хірургічного та терапевтичного стаціонарів, стоматологічного відділення – взяли участь у "Великій толоці", великому прибиранні до Пасхальних днів, Першотравневих свят і Дня Перемоги.
З територій ЦРЛ по вул.Леніна, Павлова, Ювілейній було вивезено 12 вантажних автомобілів сміття, все, що зібралося за зиму – гілки, листя, будівельні матеріали тощо.
Біля хірургічного стаціонару по вул. Леніна, 110 висаджено 30 фруктових саджанців, 20 лип. Всі дерева, бордюри побілено, навіть вздовж траси, що пролягає біля ЦРЛ.


На клумбах висіяно та посаджено квіти.

Після ударної напруженої праці, що тривала з 11 до 14 години, всі учасники суботника із задоволенням смакували польовою кашею, яку зварили на замовлення головного лікаря ЦРЛ Юрія Котенка.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олександр Скрипник, який якраз перебував у місті, побував в усіх відділеннях ЦРЛ, на об’єктах, де прибирали медики.

Територія ЦРЛ вабить зір побіленими деревами та бордюрами і рожево-білим цвітом фруктових дерев.

"Велика толока" – чисте місто"Велика толока" – чисте місто"Велика толока" – чисте місто
"Велика толока" – чисте місто"Велика толока" – чисте місто"Велика толока" – чисте місто


Вікторія АРХИПОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top