Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск Влада

Державне казначейство: підсумки за 2007 рік

Державне казначейство: підсумки за 2007 рікУ грудні 2006 року на виконання Указу Президента України від 20.04.2005р. №676 була проведена реорганізація органів казначейства України. Перейменовано і Світловодське відділення Головного управління Державного казначейства в Кіровоградській області. Відповідно до Положення, управління є відокремленим структурним підрозділом Головного управління без статусу юридичної особи. На управління покладеного функції здійснення розрахунково-касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів, операцій з коштами бюджетів через систему електронних платежів Національного банку і через внутрішню платіжну систему органів Державного казначейства України.

Крім того, за повноваженнями, визначеними Бюджетним кодексом України, органи казначейства здійснюють управління бюджетними коштами, забезпечують контроль бюджетних повноважень при прийнятті зобов’язань та проведенні платежів, контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів. Державне казначейство є методологічним та інформаційним центром з питань бухгалтерського обліку та звітності в бюджетній сфері. На сьогодні налагоджена співпраця територіального органу Держказначейства та фінансових органів, органів ДПІ, розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів.

За 2007 рік до зведеного бюджету м. Світловодська та Світловодського району надійшло 126317,7 тис. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, в тому числі: до державного бюджету – 58669,3 тис. грн., або 46,4 % до зведеного бюджету; до місцевих бюджетів – 67648,5 тис. грн., або, відповідно, 53,6 %.

Із загальної суми доходів місцевих бюджетів Світловодська та Світловодського району кошти загального фонду становлять 32561,9 тис. грн. (48,1%), спеціального фонду – 3893,6 тис. грн. (5,8%), власні надходження бюджетних установ – 3282,3 тис. грн. (4,8%), дотації вирівнювання місцевим бюджетом – 27910,7 тис. грн. (41,3%).

Протягом 2007 року Світловодським управлінням Державного казначейства проводилась послідовна робота по забезпеченню контролю за дотриманням розпорядниками бюджетних повноважень при прийнятті зобов’язань, цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, відповідно до затверджених кошторисів та планів використання бюджетних коштів.

Для проведення видатків державного бюджету станом на 1 січня 2008 року в управлінні відкрито 80 рахунків та 1013 рахунків для місцевих бюджетів.

На обслуговуванні управління перебувало 110 клієнтів, в тому числі за коштами державною бюджету – 24 (19 розпорядників, 3 одержувача, 2 інших клієнта) та 86 за коштами місцевих бюджетів (40 розпорядників, 23 одержувача, 23 інших клієнта).

Протягом 2007 року опрацьовано 81290 розрахунково-платіжних документів, з них: за коштами державного бюджету – 14026, місцевих бюджетів – 66283 та 981 розрахунково-платіжних документів інших клієнтів.

Протягом 2007 року через органи Держказначейства області проведено касових видатків державного бюджету на загальну суму 44366,3 тис. грн. Видатки місцевих бюджетів склали 106036,9 тис. грн., в тому числі 95976,9 тис. грн. – загального фонду та 10060 тис. грн. – спеціального фонду.

Суттєвим завданням органів Держказначейства у процесі здійснення видатків за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів є попередній контроль за цільовим використанням бюджетних коштів розпорядниками та одержувачами на етапі реєстрації зобов’язань на їх витрачання та контроль при оплаті рахунків.

Нормативними документами Державного казначейства України чітко визначено перелік порушень, при наявності яких органи Держказначейства зобов’язані надавати відмови у реєстрації зобов’язань розпорядникам бюджетних коштів для подальшого їх витрачання або здійснення платежів розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Підсумки цієї роботи за 2007 рік характеризуються такими показниками.

По державному бюджету при реєстрації зобов’язань та/або фінансових зобов’язань розпорядникам коштів надано 39 відмов на загальну суму 358тис. грн.

По місцевих бюджетах при реєстрації зобов’язань та/або фінансових зобов’язань розпорядникам коштів надано 170 відмов на загальну суму 1423,4 тис. грн.

При оплаті рахунків розпорядників коштів та прийнятті до оплати платіжних доручень протягом 2007 року надано 293 відмови на 1808,1 тис. грн., в т.ч. по державному бюджету – 49 на суму 133,2 тис. грн., місцевих – 244 на суму 1674,9 тис. грн. На виконання вимог ст. 57 Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» органами Державного казначейства області, за зверненням уповноважених місцевих бюджетів, проводилась робота щодо надання позичок місцевим бюджетам міста та району на покриття тимчасових касових розривів. За 2007 рік надано 62 позички на загальну суму 34,9 млн. грн.

Відповідно до наказу Державного казначейства України від 21 лютого 2008 року №70 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Кращий розпорядник коштів державного бюджету» в Світловодському управлінні Державного казначейства Головного управління Державного казначейства України у Кіровоградській області була створені організаційна група та проведено конкурс «Кращий розпорядник коштів державного бюджету» в частині розпорядників, які обслуговуються Світловодським УДК ГУДКУ у Кіровоградській області.

За підсумками роботи за 2007 рік було визначено кращого розпорядника коштів державного бюджету, який набрав 177 балів при максимальній кількості – 200. Переможцем стала Світловодська районна Державна адміністрація (голова РДА Касьянов М.В., головний бухгалтер Кожум’яка Г.М). Призерами також стали: Світловодська об’єднана Державна податкова інспекція (керівник Попенко В.І., головний бухгалтер Вінніченко М.С.) – 175 балів та Світловодській РВ ГУМНС в Кіровоградській області (керівник Любецький Я.В., головний бухгалтер – Сіромаха Н.І.) – 173 бали.

Лариса ПРЕДОЛЯК,
начальник управління.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top