Середа, 14 листопада 2018
Светловодск Події

Визначено претендентів на звання кращого читача року

Визначено претендентів на звання кращого читача рокуНайкращий читач України – це най-більший конкурс дитячого читання в Україні, який вже вчетверте проводиться Громадською організацією «Форум видавців» та Національною бібліотекою України для дітей.
В цьому році у конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі учні 6 - 7-их класів – читачі шкільних бібліотек та міських і районних бібліотек для дітей.
Такі конкурси проходять і в нашому місті. Перший відбувся в школах, де діти цікаво і неординарно розпо-відали про свого улюбленого літературного героя. І, звичайно ж, ретельно готувалися до другого, адже тільки найкращі змогли потрапити до наступного етапу змагань, що відбувся в березні в Центральній міській бібліотеці.
Визначити найкращого серед найкращих виявилося справою нелегкою, адже конкурс – дитячий. А в такому віці програш особливо болючий, тим більше в інтелектуальній сфері.
Всі діти були чудово підготовлені – дотепно, з елементами театралізації представляли не тільки себе як особистість і читача, а й свою улюблену книгу.

Деякі конкурсанти в захваті від пригод героїв Жюля Верна та Артура Конан -Дойля. Але й про українську літературу молодь не забуває. Кажуть, що залюбки читають і Шевченка, і Тютюнника, і Василя Сухомлинського.
Мета конкурсу – залучити дітей до активного читання, виявити їх зацікавлення, підвищити інтерес до літератури – на даному етапі конкурсу була досягнута. Більш того, діти вчилися добре говорити, ясно та чітко висловлювати свої думки, ділитися враженнями, радіти не тільки за себе, а й за своїх друзів.
А переможцями ІІ етапу конкурсу стали учень НВК №4 Костянтин Молчанов (І місце, на фото), учениця СЗОШ №7 Ганна Маменко та учениця СЗОШ №3 Юлія Ситник.
А далі – третій етап, який відбуватиметься в обласній бібліотеці наприкінці березня. Тоді буде визначено трьох переможців, які у травні 2008 року поїдуть до Львова на Всеукраїнській фестиваль дитячого читання „Книгоманія”.
Сподіваємося, що юні світловодці гідно представлять наше місто не тільки в області, а й в місті Лева, де на них чекатимуть захоплюючі екскурсії, незабутні зустрічі з відомими письменниками і співаками!

Визначено претендентів на звання кращого читача року Визначено претендентів на звання кращого читача року

Тетяна ГОЛОВАЧОВА,
провідний бібліограф ЦМБС.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top