Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск

На озброєнні української армії буде станція зв’язку, виготовлена на ВАТ «Олімп»

На озброєнні української армії буде станція зв’язку, виготовлена на ВАТ «Олімп»Дітище ВАТ «Олімп» – станція тропосферного зв’язку – за наказом міністра оборони України Анатолія Гриценка прийнята на озброєння Збройних Сил України.
З цієї нагоди на підприємство завітали гості: перший заступник міського голови Юрій Лукинський, керівник апарату ради Ольга Литвиненко. Вони, за особистий вагомий внесок у розвиток військової промисловості, вручили голові правління ВАТ «Олімп» Івану Юхименку, президенту ВАТ «Олімп» Олексію Винокурову, головному інженеру Віктору Сіренку Подяку і Грамоти , підписані начальником Генерального штабу Головнокомандуючим Збройними Силами України С.Кириченком. Грамоти та Подяки отримали також провідні інженери, конструктори, робітники.

Голова правління ВАТ «Олімп» Іван Юхименко сказав:

– Майже три роки тому на замовлення Міністерства оборони України розпочалася інтенсивна робота над станцією тропосферного зв’язку. І нині – це модернізований зразок, станція завтрашнього дня. Вона забезпечує якісний зв’язок у радіусі 220 км і не має аналогів у світі. Наказ про прийняття станції на озброєння – це визнання нашої праці Міністерством оборони України. І, до речі, з нами готові співпрацювати й зарубіжні країни.

Влітку представники державної комісії, які працювали на підприємстві протягом місяця, належно оцінили станцію. Найкращі характеристики військових фахівців отримала вона і під час військових навчань «Армія-2007» . А після успіху – визнання: розпочинається се-рійне виробництво: Міністерство оборони замовило ВАТ «Олімп» 4 станції, заохочує до подальшої праці над її новим зразком, і у 2008 році виділяє на ці роботи 18 млн. грн. А це – нові робочі місця – підприємству потрібні молоді люди різних спеціальностей; зростання зарплати (у 2006 р. середня становила 900 грн., у 2007 р. – 1100 грн.), більші відрахування до бюджетів усіх рівнів

Іван Юхименко подякував усьому колективу підприємства, а сьогодні це 200 осіб, за працю. Запевнив, що колектив з честю виконає відповідальне державне замовлення.

Вікторія АРХИПОВА.

На фото: Перший заступник міського голови Юрій Лукинський вручає Грамоту провідному інженеру ВАТ «Олімп» Володимиру Бєлякову.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top