Вівторок, 28 січня 2020
Светловодск

Не пити і не купатись!

Не пити і не купатись!І раніше влітку наше море „зацвітало”, а за умов нечуваної цьогорічної спеки, синьо-зелені водорості активні неабияк. Що і призвело до того, що якість вихідної води, за показником каламутності, з Кременчуцького водосховища, яку подає для потреб населення КП „Світловодський міськводоканал”, перебуває на межі допустимого державного нормативу. Щодо водогону „Дніпро-Кіровоград”, якість води з нього дещо краще, але не настільки, щоби її пити безпосередньо з під крана. Тому спеціалісти санепідстанції наполегливо радять, якщо ви вирішили використовувати як водоканальну, так і водогінну воду для приготування їжі, відстоювати її якомога довше і кип’ятити щонайменше 10 хвилин.


Також у РайСЕС радять не ризикувати з купанням у озері Довгому, Андрюшкиному яру і на водосховищі в цілому – якість води по бактеріологічних показниках є дуже і дуже незадовільною – заборона на купання у цих водах, введена розпорядженням головлікаря РайСЕС наприкінці червня, діє і донині. Єдиним придатним для купання місцем лишається Голубе озеро.

Пилип ЗАКАРЛЮКАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top