Вівторок, 17 жовтня 2017
Светловодск

Прес-конференція у виконкомі

Нещодавно відбулася традиційна зустріч місцевих журналістів з представниками влади: секретарем міської ради Г.Френкелем, заступниками міського голови Ю.Лукинським, Р.Петровим, керівником апарату ради О.Литвиненко та керуючим справами винкому В.Тумановим.

На початку зустрічі Геннадій Френкель привітав світловодців із православним святом Святої Трійці, яке буде наступної неділі, побажавши всім здоров’я та Божого благословіння. Зазначив, що на свята місто буде чистим, освітленим та з більш-менш відремонтованими дорогами. Щодо ситуації по місту, то Світловодськ сьогодні стабільно працює, розвивається, закінчує навчальний рік і готується до відкриття оздоровчого періоду та сезону відпочинку. Далі спілкування перейшло до більш конкретних тем, а саме:

Про чутки
Чутка перша стосувалася того, що нібито Павло Солодов виграв черговий суд щодо поновлення його на посаді Cвітловодського міського голови.
– Це лише чутки. На жаль, це те, на що ще спроможна команда пана Солодова. Якби це було так, то представники цієї команди були б помічені у «Білому» домі. Судовий процес триває і дату розгляду у Верховному суді досі не призначено. Сподіваюся, що ці чутки не завадять нормальній і стабільній роботі виконавчої влади. Я ж й досі виконую повноваження міського голови.
Наступна чутка про передачу міського стадіону на баланс ДЮСШ №1.
– Рішень з цього приводу сесія не приймала. Тож висновки робіть самі.
Остання – про введення дрес-коду у виконкомі. Ця чутка тільки викликала посмішки. Відверто кажучи, у автора цієї ідеї бракує почуття гумору. З цим погодилися всі присутні.

Про несанкціоновані сміттєзвалища
– Хочу звернути увагу на те, що цього року вивезено рекордну кількість сміття. Але воно всеодно з’являється. Мені набридло повторювати світловодцям, що те сміття не привозять до нас із інших міст – ми накопичуємо його самі. Це елементарні недоліки виховання. І скільки б зусиль ми не доклали, прибрати всі несанкціоновані сміттєзвалища ми не в змозі. Та принаймні найбільш відвідувані мешканцями міста місця ми прибираємо регулярно.

Про ринок «Світанок»
– Питання на постійному контролі, і сьогодні ми маємо всі підстави для того, щоб вирішити його в інтересах, в першу чергу, мешканців міста. Ми врахуємо інтереси «базарників» але й обіцяємо, що, залишивши ринок на тому ж місці, не залишимо його в нинішньому стані.

Про будинок № 74 по вул.Приморській
– Ми довго не могли знайти ніякого виходу із тієї непростої ситуації, що склалася. Проте сьогодні завдяки депутату міської ради Анатолію Кочерзі у нас з’явилася можливість знайти потенційного інвестора (міністерство надзвичайних ситуацій), яке готове вкласти 10 млн.грн. на реконструкцію цієї будівлі. Умови наступні: 2 стояки відходить під квартири (їх буде виділено лише під державні програми), а 2 – під гуртожиток, враховуючи повну реконструкцію будівлі: працюючі ліфти, сантехніка, газифікація, пластикові вікна тощо.

Про ремонт Палацу культури та спортивного комплексу
– Всі намічені роботи будуть завершені до Дня міста. Але враховуючи, що влітку ми не передбачаємо проводити там жодних заходів, буде можливість виконати більш детальний ремонт: відновити фасад, інтер’єр тощо. Нещодавно біля будинку культури якісь варвари (по-іншому їх назвати не можна) однієї ночі зламали всі лавочки, наступного тижня – порозбивали величезні вікна. Складається враження, що це цілком спланована акція. Ми готові навіть виплачувати грошові нагороди за інформацію про подібних правопорушників. Такі випадки вандалізму, звичайно, затримують ремонт, але він завершиться вчасно.

А з червня ми плануємо розпочати завершальний етап ремонту спортивного комплексу, якому, до речі, хочемо присвоїти ім’я першого директора заводу чистих металів, видатної людини Юрія Тузовського. Про це готується проект рішення на наступну сесію міської ради. Роботи плануємо завершити у вересні.

Також звучали питання освітлення міста (тих районів, до яких «електрофікація всєй страни» покищо не дійшла), реформування ЖКГ та стану транспортних перевезень. Проте, кожне з них варте окремої розмови…

Наприкінці зустрічі представники влади «пройшлися» по святковій програмі, нагадуючи, що підготовлено для мешканців Світловодська до Дня захисту дітей та Дня міста.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top