Неділя, 19 травня 2019
Светловодск

ВІД НАШОЇ РАДИ – ВАШІЙ

Одразу два звернення до Верховної Ради України вирішили відправити до Києва світловодські обранці на засіданні останньої сесії міськради. Вони хочуть повернути відділення зв’язку знов до міста і провести позачергові вибори міського голови.Перше ініціювала фракція комуністів. І стосується воно одного почину державного підприємства „Укрпошта”, який, здавалось на всю благість зробити щось корисне, призвів практично до зворотнього результату. А саме – в цілях реорганізації, керівництвом „Укрпошти” з початку року було, по суті, ліквідовано відділення поштового зв’язку Світловодська, а точніше, - приєднано до Олександрії. Мало того, зазначають депутати, що це „ноу-хау” змусило у пошуках нової роботи оббивати пороги міського Центру зайнятості звільнених за непотрібністю тутешніх поштарів, воно ще й стало причиною головного болю і нервозності для передплатників періодичних та підписних видань, а головне – для світловодських пенсіонерів. Адже, вся кореспонденція, пенсії та інші державні виплати, що адресуються Світловодську, стікаються спочатку до Олександрії. А тамтешні зв’язківці, ясна річ, спочатку задовольняють своїх земляків... В результаті чого, як газети з журналами, так і гроші надходять до нашого міста із значним запізненням, що призводить до додаткової соціальної напруги. Особливо це стосується пенсіонерів, у яких, і без того, „прогалина” між числом отримання пенсій і їх фактичним отриманням поширюється з кожним місяцем. Тому-то світловодські депутати й звернулися до „братів своїх старших” з Верховної і обласної Рад, а також, до Кабміну та керівництву „Укрпошти” повернути все „на круги своя”. Адже, як вони підкреслюють, економічний ефект від цієї реорганізації вельми ілюзорний.

Друге звернення до ВР пов’язано з тим, що Світловодську ніяк не можна без голови. Свого – Павла Солодова – вони, практично одноголосно, достроково позбавили повноважень ще у жовтні минулого року. Кавалькада судових розглядів, що відбулася потому, завершилася не на користь пана Солодова – Апеляційний суд Кіровограду на черговому своєму засіданні 15 січня остаточно визнав дії депутатів міськради такими, що відповідають чинному законодавству України. Таким чином, згідно Конституції, обов’язки міського голови належить виконувати секретареві міськради. Але не більше, ніж 130 днів. Протягом котрих Верховна Рада, після відповідного до неї звернення міських обранців, приймає рішення про дату позачергових виборів і виділяє через ЦВК гроші на їх проведення.

Пилип ЗАКАРЛЮКАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top