П’ятниця, 24 січня 2020
Светловодск

Наше спільне свято – наша спільна справа, бо ми – патріоти

Позаду – чергова річниця Світловодська. Ми відзначили його як і належить: були і гості та їхні щирі побажання, і виступи самодіяльних акторів. А для організації будь-якого торжества потрібні не лише гарний настрій, а й кошти.
Свято має бути гарним, незабутнім, зі святковим феєрверком, який обійшовся 3500 грн. У його організації допомогли президент Світловодського відділення УСППР, голова ради директорів Михайло Бур’янський, виконавчий директор УСППР Михайло Шаповал. Вони звернулися до керівників ряду підприємств міста, приватних підприємців, які відгукнулися на їхній заклик. Кошти виділили ЗАТ "ОДЕБП" – 500 грн., ЗАТ "Завод "Луч" – 350 грн. ПП "Паляниця" – 200 грн., ТОВ "Радуга" – 300 грн., ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат" – 350 грн, Кременчуцька ГЕС – 200 грн., компанія "Нафтатрейд" – 300 грн., ПМК -68 – 400 грн.). Кошти також виділили ТОВ "Ескулап"– 500 грн., ТОВ "Рось" – 250 грн. і ТОВ «Всесвіт» – 150 грн.


Від виконавчого комітету Світловодської міської ради та громади міста, від себе особисто хочу щиро подякувати керівникам вище названих підприємств, підприємцям. Щире спасибі вам, шановні Іван Едуардович Марон, ОлександрОлександрович Губарєв, Олександр Корнійович Коханюк, Олександр Якович Гусєв, Леонід Юрійович Керекеша, Станіслав Володимирович Кудлай, Михайло Миколайович Бур’янський, Борис Борисович Нечипорук, Лев Володимирович Брагинський, Віктор Михайлович Шумський, Петро Миколайович Космач. Ви – справжні патріоти, і варті того, щоб про це знали всі жителі нашого міста.
Добре постарався колектив приватного підприємця Юрія Чорного (Кіровоград), який майстерно організував і провів феєрверк.
Спасибі і всім світловодцям, гостям міста, які також додали святкового настрою у наше спільне свято.

З повагою та вдячністю
міський голова Павло СОЛОДОВ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • buvalyi

  • 12 грудня 2009 20:28
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій

Сколько не лижи ж...опу мароновцам всё равно - чужие меры в светловодске не ходят!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top