П’ятниця, 24 січня 2020
Светловодск

Через одного самогубця міг увесь будинок здійнятись у повітря

ЧЕРЕЗ ОДНОГО САМОГУБЦЯ МІГ УВЕСЬ БУДИНОК ЗДІЙНЯТИСЬ У ПОВІТРЯУ Світловодську, через спробу самогубства молодого чоловіка, ледь не сталася трагедія в 5-поверховому будинку на вулиці Артема. Спільними діями оперативників Світловодського МРВ УМВС та працівників світловодського Управління експлуатації газового господарства вдалося запобігти самогубству молодого чоловіка, через дії якого могли постраждати також мешканці 5-поверхового будинку на вул. Артема, де він мешкає.


Події, повідомив нам начальник світловодського УЕГГ Володимир Шаповал, розгорталися наступним чином: до міліції зателефонував громадянин, який повідомив, що кілька хвилин тому до нього зайшов сусіда у стані алкогольного сп'яніння, 1984 року народження, який передав йому записку, у якій повідомляється, що він йде з життя і в цьому просить нікого не звинувачувати, на місце події прибув наряд міліції і, відчувши у під'їзді сильний запах газу, викликав службу "04". Міліціянти й газівники, спільними зусиллями, обережно, аби не викликати іскру, зламали двері... Таким чином, зазначає начальник УЕГГ, життя хлопця (на час прибуття він перебував у непритомному стані) було врятовано, а також упереджена трагедія, яка могла розігратися у наповненому вибухонебезпечним газом будинку.
ЧЕРЕЗ ОДНОГО САМОГУБЦЯ МІГ УВЕСЬ БУДИНОК ЗДІЙНЯТИСЬ У ПОВІТРЯДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top