Середа, 22 січня 2020
Светловодск

Послідовно від Глинська до Власівки

altБезумовно, політичною подією номер 1 минулого тижня на світловодських теренах став візит лідера Партії регіонів Віктора Януковича. Гість відвідав село Глинськ, селище Власівку і, власне, Світловодськ.


Село стало першим населеним пунктом, де зупинився пан Віктор. Зустріч на східцях Глинського Будинку культури тривала близько 30 хвилин. Оратор, цього разу українською, охаяв "помаранчевих" і запевняв аграрників, що лишень його партія виведе країну на "орбіту" щастя та процвітання. Але селяни, бляха-муха, не ті запитання почали йому ставити. Одна тітонька побідкалась, що її родич нещодавно помер через те, що його нормально не лікували. Що ви там, мовляв, у Києві своєму чубитесь - краще об'єднайтесь з Ющенком, Морозом, Литвином, Тимошенко та й зробіть, щоби люди "почім зря" не мерли. "Я бачу тут районна організація нашої партії аж ніяк не працює. Що ж, тоді голосуйте за Ющенка!", - закликав засмучений від такої політичної безграмотності селян  Послідовний і згорнув рандеву з глинцями.
altНаступним пунктом був Світловодськ. Тут ще зрання регіонали "пообіз'яннячали" - на дерева, як колись прихильники Ющенка, поначіпляли блакитних стрічок. Та на відміну від помаранчевих - поліетиленових - копієчних, блакитні були виготовлені на основі тканини, тобто, їхня вартість побільше... На зустріч з паном Віктором на центральну площу міста прибуло близько тисячі городян, до яких долучилася група підтримки Віктора Януковича - близько 50 молодих людей з прапорами Партії регіонів. Місцеві - ані  ПТУ, ані  технікуму - для цього молодь не "заряджали". Як з'ясувалося, парубки з блакитними стягами повилазили з автобусів з донецькими номерами... З імпровізованої сцени Віктор Янукович, в оточені колишнього керівника Фонду держмайна України Михайла Чечетова, який нині є бажаним інформаційним джерелом для Генпрокуратури, та гендиректора світловодського ЗАТ "Об'єднання Дніпроенергобудпром" Івана Марона, говорив про повне банкрутство "помаранчевої команди" в економічній та соціальній сферах. На його переконання, лише Партія регіонів здатна вивести Україну з глибокої кризи. Завершив він свій спіч заклинаннями на кшталт: "Чи вирите ви помаранчевій владі!?", "Чи хочете до НАТО!?" і таке інше. Гурт, що оточив подіум, відповідав "як треба" та близько сотні не прихильників Януковича, що скромно стояли  обабіч, волали протилежне. Наступний оратор - Михайло Чечетов - наголосив, що лише створення єдиного економічного простору з Росією та Білоруссю - гарантія економічного відродження України. До нього долучився й Іван Марон, який, окрім гендиректора "ОДЕБП", очолює МО Партії регіонів. Пан Іван нагадав, як за прем'єрства Януковича його підприємство почало нарощувати обсяги виробництва, відновивши співробітництво з РФ, але з приходом до влади Віктора Ющенка воно знов переживає не ліпші часи.
Останнім пунктом перебування фаворита передвиборчих перегонів стала прикрашена блакитними кульками та прапорами актова зала ЗАТ "ОДЕБП", яке розташоване в селищі Власівка. Тут київським гостям було влаштовано дійсно теплий прийом -  відсутність незручних запитань та жодних натяків на помаранчевий колір.

Лев ГАДЮКІН.

altaltДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top