Середа, 29 січня 2020
Светловодск

Світловодці не замерзнуть

altСитуацію навколо "газової дружби" двох "братніх" держав ми попросили прокоментувати комерційного директора СП ТОВ "Світловодськпобут" Романа Петрова:


- На сьогоднішній день стосунки між Росією та Україною на наше підприємство абсолютно не вплинули. Ми отримуємо достатньо об'єму газу для того, щоб працювати в нормальному режимі.
Вчора прем'єр-міністр Єхануров проводив селекторну нараду з регіонами і довів до нашого відома, що 31 грудня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно з якою було встановлено ліміти споживання природного газу по областях. Причому, в першу чергу, враховувалися інтереси саме населення та підприємств, які надають опалювальні послуги, а вже потім - промисловців.
altНа Кіровоградську область було виділено 2 млн. 821 тис. кубічних метрів на добу. З них на населення та комунально-побутові підприємства - 2 млн.408 тис. кубометрів, і тільки 412 тисяч - на промисловість.
Відверто кажучи, цього може бути недостатньо, адже тільки наше місто при температурі -5 градусів  споживає газу близько 700 тисяч метрів кубічних на добу.
Проте, нас чітко завірили, що ні населення, ні опалювальні підприємства ніяким чином не постраждають!
А 29 грудня ми отримали нові договори з "Газ України" на наступний опалювальний сезон, і ціна на газ не змінилася.
Отже, в газових мережах сьогодні тиск нормальний, газу ми отримуємо достатньо і працюємо в звичайному режимі.
Що буде далі - сказати важко. Подивимось…Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top