Середа, 22 січня 2020
Светловодск

У семи няньок... дім без води

Мешканці будинку № 73 на вул. Леніна надіслали листа на ім’я градоначальника Волкова з проханням розібратися з водопостачанням, а точніше – з його відсутністю в означеному будинку.


altЖильці „бунтівного” будинку, які першими створили ОСББ, скаржилися, що вони, після того, як вирішили творити свій комунальний добробут без панівної ролі ЖЕКу №5 – до якого належала ця 50-квартирна 9-поверхівка – почали покриватися турицею та страждати від іншої антисанітарії...На їх переконання, аби помстися за те, що будинок відмовився від їхніх „ненав’язливих” послуг, ЖЕКівці зняли підкачуючі насоси з насосної кооперативного будинку по Лєніна, 71 (там дві 9-поверхівки стоять упритул) начебто для ремонту та ще й – будинковий лічильник води...
Депутат міської ради Сергій Тишко, як небайдужий член територіальної громади,  пообіцяв зустрітися з  міським головою аби прохати його сприяння у вирішенні суперечки ЖЕК – ОСББ.
І ось – дочекалися... Щойно пан Тишко розповів нам про те, що градоначальник викликав до себе начальника п’ятого ЖЕКу Дмитра Письменного, затупав на нього ногами і наказав насос, демонтований ЖЕКівцями, негайно повернути на місце. Кажуть, ЖЕКівському начальникові було дуже і дуже соромно...А паралельно з цим, у відповідь на депутатський запит, від виконкому altміської ради, за підписом заступниці міського голови Наталі Гаврилюк, надійшла відповідь. У ній, таки визнається факт, що начальник ЖЕКу №5 самовільно, без повідомлення керівників ЖЕКу №3, зняв підкачуючий насос, через що залишив верхні поверхи двох 9-поверхових будинків без води. (Тут варто пояснити: дві 9-девятиповерхівки-„близнюки” належать різним ЖЕКам: де ОСББ на Лєніна, 73 – підпорядковувався  п’ятому ЖЕКу, а кооперативний будинок на Лєніна, 71 – третьому). Так от, говориться далі у відповіді „білого дому”: „...станом на 1 листопада 2005 року працівниками ЖЕК №5 підкачуючий насос встановлено. Що стосується резервного насосу та дренажного, то, з пояснень начальників ЖЕК №3 та ЖЕК №5, вони відсутні давно”. „І, що це дало, - питає пан Тишко, - багатостраждальним жильцям? І, що значить: „насоси відсутні давно”? Значить їх украли?...Надіюсь, прокуратура розбереться – там вже лежить наша заява. А  насос, хоча й встановили і підключили, ЖЕК №3, який обслуговував цю насосну, запускати його не хоче – каже нехай це робить, як і раніше 5-й ЖЕК, а 5-й каже: навіщо воно мені – ми вже не обслуговуємо дім на Лєніна, 73. А жильці „врубати” рубильник – не мають права. Замкнене коло якесь. До того ж відсутність дренажного насосу може призвести до накопичення води на підлозі насосної, що, з урахуванням „майстерно скручених” дротів ЖЕКівськими електриками (див. фото) з напругою у 380V, у будь-який час, не доведи Господи, може призвести до людських жертв. А хто буде відповідати? Власті наполегливо радять мені взяти цю насосну на баланс ОСББ. А з якого дива, дозвольте спитати?  Все це робиться для того, аби всі побачили, що чекає на тих, хто прагне переглянути свої стосунки ЖЕКами, але ми й не збираємося здаватися”, - підсумував голова ОСББ „Ювілейний”.

НаУм Обух.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top