П’ятниця, 07 травня 2021
Культура

Учні школи мистецтв – дипломанти Другого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв "Арт Преміум-2010"

Учні школи мистецтв – дипломанти Другого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв "Арт Преміум-2010"З 20 по 23 травня в Києві пройшов Другий Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Арт Преміум-2010". Це надзвичайна подія для найталановитіших та найпрацьовитіших представників творчої молоді. Програма конкурсу дала змогу почути класичні музичні твори в прекрасному виконанні обдарованими та перспективними юними музикантами.
З привітаннями до учасників конкурсу звернувся Міністр культури і туризму М.Кулиняк: "Впевнений, що творчий заряд енергії та відповідний досвід, який отримують учасники конкурсу та їх викладачі, сприятимуть формуванню плеяди нових яскравих імен в музичному мистецтві, які будуть виховувати майбутню мистецьку еліту".


Виступи конкурсантів оцінювало високоповажне журі – професори та доценти Московської державної консерваторії, Київської Національної музичної академії України ім. П.Чайковського, Донецької музичної академії ім. С.Прокоф’єва, Академії музики ім. К.Шимановського в Катовіце (Польща).

Серед учасників цього конкурсу були і учні Дитячої школи мистецтв: Петрова Аня – учениця класу фортепіано (викладач І. Темнова) та Осауленко Владислав – учень класу баяна (викладач Е. Літвінова). Вони стали переможцями цього конкурсу, отримавши звання Дипломанта.

Батьки, учні та викладачі ДШМ висловлюють щиру подяку торговельній марці "Королівський смак" та особисто Віктору Королю за надання спонсорської допомоги в організації поїздки учнів школи на цей конкурс.

Для творчих колективів участь у різноманітних конкурсах має велике значення. Це можливість оцінити рівень роботи всього колективу, професійну майстерність учнів, набуття виконавського досвіду, поштовх до нових творчих досягнень. 2009-2010 навчальний рік для Дитячої школи мистецтв був плідний щодо результатів участі учнів в конкурсах різного рівня. Серед цьогорічних конкурсів, окрім зазначеного конкурсу, Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах "Провесінь", обласний конкурс учнів ПСМНЗ "Паросток", обласний конкурс юних художників "Веселкові фарби", Всеукраїнський конкурс малюнка ім. І.Репіна (м. Харків), Всеукраїнський конкурс малюнка Євгенії Гапчинської "Ковток Натхнення" (м. Київ), Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва "Сонячний зайчик" (м. Дніпропетровськ). Всього учнями школи в цьому році отримано 19 дипломів переможців, серед яких 8 перших місць. Побажаємо юним вихованцям школи мистецтв та їх викладачам результативного майбутнього, нових творчих задумів та перемог!

«СВ».
На фото: Аня ПЕТРОВА та Владислав ОСАУЛЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top