Середа, 26 червня 2019
Спорт

Важковаговики втрачають олімпійську рівновагу

Важковаговики втрачають олімпійську рівновагу
Говорив Трєфіл’єв не без емоцій – на то він і пікет
Важко сказати, чи досягла свого апогею боротьба спортивного клубу „Русачі” за справедливу оренду приміщення для тренувань. Але їхній пікет на центральній площі і вимушений вихід до них головного міського очільника із своєю челяддю засвідчив, що таки пора щось вирішувати. Бо ж „качки” – це вам не шахісти...


То що ж то воно сталося з орендованим „Русачами” залом при міському спорткомплексі ім. А.Тузовського? Трішки історії, почутої від голови цього клубу, фаната штанги, колишнього члена молодіжної збірної колишньої УССР Олександра Трєфіл’єва... У 80-х роках минулого століття, коли спорткомплекс належав гігантові совєтської „оборонки” – заводу „Чистих металів”, пан (а тоді — як і всі – товариш) Трєфіл’єв, який там працював, запропонував керівництву заводу заснувати при спорткомплексі секцію важкої атлетики. Отримав добро... За кошти підприємства було закуплено необхідне спортивне знаряддя для тренувань і він став до роботи, взявши матеріальну відповідальність за те знаряддя на себе. Та іділія тривала недовго: Союз розпався, директор ЗЧМ Тузовський помер, завод ледве животів. Довелося спорткомплекс передати на баланс міста. „Щодо нашого залу, — говорить важкоатлет, — тоді між містом і мною було укладено угоду, згідно якої визнавалося, що спортивне знаряддя залу, яке постійно поповнювалось якимись новинками, наприклад, для занять пауер-ліфтінгом, лишаються у власності заводу і моїй. Відтак, згідно новітніх віянь, на базі нашої секції у 1994 році було утворено СК „Русачі”. Проблеми, за словами пана Трєфіл’єва, розпочалися за головування у Світловодську Володимира Волкова, головно, через те, ще за часів директорства останнього на ЗЧМ між ними не склалися нормальні стосунки... Але тодішній депутатський корпус не дав мерові скривдити головного „Русача”. „Так я й працював, — продовжив пан Трєфіл’єв, — платив за оренду, робив за членські внески ремонти, закупав нове обладнання для тренувань і таке інше. За цей час, не можу не похвастатись, шестеро членів клубу здобули звання Майстра спорту України, у тому числі, двоє — Майстра міжнародного класу...”. Найбільш комфортно, за його словами, „Русачам” почувалося за нетривалого очільнильництва містом Геннадія Френкеля. Оренда була терпимою – в межах 150-170 гривень на місяць. Що дозволяло з членських внесків (дорослі платили за місяць 25 гривень, діти – 15) виплачувати зарплату тренерові, їздити на змагання, де лиш за заявку на участь організаторам треба було платити щонайменше 350 гривень. Та й самі „Русачі” традиційно двічі на рік поводили на базі свого СК змагання важкоатлетів.

— Ходять чутки, що міське керівництво було вимушене вам збільшити орендну плату до 650 гривень на місяць через те, що клуб „заколочував” на внесках по чотири тисячі гривень щомісяця...

— Це, зазначу, не чутки, а реальні закиди клубові з боку міського керівництва, які ґрунтуються на брехні однієї відповідальної особи (нехай вона залишається на її совісті). Давайте розмірковувати логічно... У найліпші часи до клубу тренуватися приходило щонайбільше 30 чоловік. Чотири тисячі, якщо поділити на 30, вийде щось близько 150 гривень. То хто ж членські внески у таких розмірах платив би клубові? У нас – не клуб мільйонерів. Мільйонери займаються в модних фітнес та атлетичних клубах нашого міста та сусіднього Кременчука... Значить – уже неправда. Спробуємо з іншого боку: середній (для дорослих і дітей) членський внесок дорівнює 20 гривням. Виходить, для того, щоб „набрати” чотири тисячі гривень — по 20 гривень треба зібрати з... 200 людей. Площа ж приміщення нашого клубу складає не більше 150 квадратних метрів. І скажіть, на милість, як можна таку „ораву” на ній розмісти, навіть, якщо поділити її на кількість днів у тижні?.. А серйозно, якщо відкинути оцю всю маячню та продивитись усі наявні у мене документи (та поговорити з хлопцями-членами клубу, які минулого вівторка разом зі мною пікетували мерію), то й виходить, що членських внесків наш клуб збирав на суму, яка не перевищувала 900 гривень. З цієї суми, від початку поточного року, ми маємо, як того вимагає міська влада, платити за оренду свого залу аж 650 гривень. Тож, де тоді брати кошти на зарплату тренерові та на інші видатки?

— І от ви прийшли на площу. Що вам там сказав Юшко?

— Каже, що було б краще, якби ви взяли лопати та граблі і йшли прибирати від сміття місто. На що один із моїх хлопців відповів, мов, мужчина, ми і проти прибирання проти нічого не маємо, але лопатою м’язи не накачаєш – дайте нам можливість займатися спортом, а не перетворюватися на вуличну шантрапу... Врешті нам пообіцяли розглянути наше питання на найближчому засіданні виконкому у четвер. Саме у цей день я й прийшов до кабінету міського голови. Але мене, чомусь, на засідання не пустили, кажуть буде рішення — ми вас ознайомимо — приходьте завтра. Прийшов завтра... Нікого не застав. Сказали, що всі пішли на суботник. Тож, ми ще подивимось, що вони там наприймали (якщо, дійсно розглядалося наше питання). І рук у покорі не опустимо. Благо, вони у нас треновані.

Важковаговики втрачають олімпійську рівновагу
З пікетом розмовляє міський очільник Юшко (у камуфляжній куртці)

Віталій АСАУЛЕНКОДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Да - жаль пацанов...

Я как-то недавно пришел к ним позаниматься и они мне рассказывали что зал хотят забрать власти. Ясное дело почему - сделать там очередной фитнесс-центр и брать с народа по 200 гривен в месяц - а может и больше. Только куда ж идти детям??? Тогда когда приходил, зал открывали в 18.00!!! и только в Пн,Ср,Пт. - народу было непротолпиться...(детей в основном). Раньше занятия были с Пн-Сб и с 15.00-21.00.
Сейчас, в пору компьютеров, про спрот молодежь и так почти забыла - а если еще последний зал заберут - то это уже слишком (((

Лучше пусть профинансируют его и сделают его не хуже других (хотя б отремонтировали тренажеры и докупили пару грифов).

А если заберут - то привлечь можно "ТСН"(а вообще уже пора звать) - и узнав об этом Ахметов и его же Януковичи быстро наведут порядок(я не политагитатор, просто приехал с Донбаса позавчера с коммандировки - и просто в шоке) - у них на Донбассе со спортом всё в поряде уже давно. Детям и спорт-площадки и стадионы и тренажеры прямо во двориках ставят. Может и нам бы что-то перепало.....
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
На минулій сесії міськради з приводу цього Трефільєв виступав, спочатку попросив депутатів привітати двох хлопців-«Русачів»: майстра спорту міжнародного класу Сергія Веселовського, який днями у Кривому Розі став Чемпіоном України і установив новий рекорд Європи у жимі лежачи, та 21-річного Стаса Смоляника, якому в тому ж Кривому Розі всього 8 кг не хватило до нормативу МСМК. То виконком не знайшов для них пари бланків хоч якихось Грамот? А 10 квітня у Кременчуці члени клубу «Русачі» 71-річний Георгій Кошак та 63-річний Олександр Трефільєв стали Чемпіонами України 2010 року серед ветеранів! Тому не зрозуміло, що хоче виконком, адже «Русачі» - це ж така реклама Світловодську! А їх вигнали із спорткомплексу. Щось там не те…
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • F350 Користувач offline

 • 27 квітня 2010 22:42
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.02.2010 | 163 комментарів | 0 публікацій
Блин, я в этот зал ходил с 1997 г. Платил даже по тем временам смешные деньги - 3 грн в месяц(хотя это были деньги на 1 неделю обедов :)). И таких как я мальцов по 15-16 лет было море. Стал с помощью Веселовского разрядником по пауэрлифтингу. Сколько помню, всегда туда шли дети заниматься спортом, вместо шляния по улицам. Ребятам помогают не только в физическом росте тела, но и моральном развитии личности.
Я понимаю, что Морозу интереснее развивать секции бокса, откуда будет набирать себе "бойцов", но такой зал городу просто необходим. По "Русачам" наш город знают в мире спорта больше, чем по нынешним и прошлым боксерам.

Зы. Юшко в очередной раз подтвердил, что он гнидой был, гнидой и остался.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
мда , как всегда не развивать а закрывать, чиновник - тупиковая ветвь эволюции человека.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • F350 Користувач offline

 • 28 квітня 2010 23:27
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 1.02.2010 | 163 комментарів | 0 публікацій
Если надо будет - поддержу акцию протеста
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top