П’ятниця, 24 січня 2020
Економіка

Після семи місяців простою відновив роботу завод "Луч"

Після семи місяців простою відновив роботу завод "Луч"
Через економічну кризу 1 липня минулого року виробництво на заводі "Луч" призупинилося, але пошук можливостей для його відновлення не припинявся. Розробка нових видів виробів і переговори з потенційними замовниками – ось на чому зосередилося керівництво підприємства. Розробили поліетиленові кульки для очисних споруд хімічної промисловості, заглушки для меблевого виробництва, телескопічні подовжувачі для садівництва, у стадії розробки ще кілька виробів для садівників.


Одним з важливих напрямків роботи була реалізація залишків продукції. На момент зупинки заводу лише обприскувачів було у наявності 20 тисяч штук. Протягом семи місяців вдалося знайти ринки збуту і накопичити фінансові можливості для продовження роботи. Вийти на повну потужність поки що не вдалося, тому з 1 лютого стали до роботи лише 100 працівників.

Загалом 50% всієї продукції заводу іде на експорт. Головні іноземні покупці – Грузія, Азербайджан. Завдяки цьому, завод "Луч" став одним з переможців Всеукраїнського конкурсу "Експортер року", який проводе міжнародна торгово-економічна палата. Підприємство отримало сертифікат у якому, зокрема, написано: "За офіційними даними органів статистики України ЗАТ Світловодський завод "Луч" – експортер року 2009 за критеріями: загальний обсяг експорту, динаміка зростання, диверсифікація, географія". До сертифікату додається Медаль "Експортер року в Україні", а особисто генеральний директор Олександр Губарєв отримав Орден "За заслуги у професійній діяльності".

Урочистості з цієї нагоди відбулися нещодавно у Києві. У цей час Олександр Олександрович перебував на виставці промислових товарів у Москві, яка проводилася у виставковому "Експоцентрі". "Ми працюємо з Росією давно, 4-5 підприємств є постійними покупцями нашої продукції, – сказав Олександр Губарєв. – Мова йшла не про налагодження зв'язків, а про їх розширення. Нам вдалося укласти додатково ще дві угоди. Будемо працювати далі, долаючи великі митні труднощі. Міжнародне співробітництво ускладнюється через відсутність Митного Союзу з Росією. 90 % проблем – це митниця. Крім того, терміново потрібні кредити, інвестиції. Треба, щоб запрацювали банки, бо без грошей будь-які спроби вийти на хоча б на докризовий рівень будуть малоефективними".

Після семи місяців простою відновив роботу завод "Луч"

Після семи місяців простою відновив роботу завод "Луч"

Після семи місяців простою відновив роботу завод "Луч"

Тетяна ДРОЗДОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
На фото: Олександр ГУБАРЄВ з сертифікатом і орденом «За заслуги у професійній діяльності».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Ура "ЛУЧ" заработал yahoo желаю вам успехов в раоботе! пусть будет с каждым заводом также!!
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top