Неділя, 19 травня 2019
Події Свята

З любов’ю до жіноцтва!

З нагоди Міжнародного жіночого дня 4 березня у міському Палаці культури його працівники, представники влади, місцеві артисти приготували і влаштували для жінок просто неповторне свято. Відчувався нестандартний підхід, приємно вражали усілякі нововведення.
Навіть початок свята був оригінальним: жінок прямо у фойє пригощали шампанським.


Концертні номери приємно дивували різноманіттям: тут і запальні танці, і зворушливі пісні про жінок в цілому та мам зокрема, не оминули артисти й вічної теми – теми кохання. Думаю, нікого не залишили байдужими виступи діток – вони були просто чудові й неперевершені!

Від імені влади жіноцтво Світловодська зі святом Весни привітали секретар міської ради Віталій Юшко та його заступник Юрій Лукинський. До свята кращим представницям ніжної половини людства за всілякі досягнення у сфері їхньої діяльності вручено чимало грамот. Про це подбали як у виконавчому комітеті, так і на окремих підприємствах, в установах та організаціях.

Приємні слова гостей та ведучих весь час чергувалися з концертними номерами.

А чого вартий виступ саксофоніста! Про це неможливо розповісти, це треба було тільки почути!

Приємною новиною (але Віталій Юшко запевнив, що віднині це – традиція) стало вручення ключів від квартири. Цього року щасливі новосели – багатодітна родина Стефанків.

Не менш приємним сюрпризом для глядачів став «Святковий супермаркет»: розігрувалися два обприскувачі «Ера», мішок борошна, кілька 5-літрових бутлів олії від цієї ж фірми, продуктові набори від «Короля і К», м’яка іграшка, дуже актуальні напередодні можливої великої води гумові чоботи та багато інших призів. Отож, глядачі отримали не лише задоволення від неймовірної кількості приємних та зворушливих слів, пісень, танців, а ще пішли додому з приємними сюрпризами.

Якби саме цим святом визначалося: люблять жінок у нашому місті чи ні, то відповідь однозначна – люблять, ще й як!

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top